...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Wrocławskie i warszawskie firmy gonią za marzeniami podopiecznych Fundacji Everest – ostatnie miejsca na Bieg Firmowy 2019

Trwają zapisy na Bieg Firmowy 2019 we Wrocławiu i w Warszawie. Wrocławska edycja odbędzie się 18 maja na terenie Stadionu Olimpijskiego, a warszawska 8 czerwca na terenie Kampusu AWF. Aby pomóc 8 podopiecznym Fundacji Everest w tym roku pobiegnie aż 13 000 pracowników z 700 firm. Ilość pakietów startowych topnieje z dnia na dzień!

Bieg Firmowy – charytatywna sztafeta dla firm

Bieg Firmowy to charytatywna pięcioosobowa sztafeta biegowa przeznaczona dla firm we Wrocławiu i w Warszawie. Każdy z uczestników ma do przebiegnięcia dystans 5 km. Ideą biegu jest działalność charytatywna, integrująca pracowników w ramach firm i branż, a także promowanie aktywności fizycznej. Jest to największe sportowe wydarzenie dla firm na Dolnym Śląsku i bardzo popularny event biegowy w Warszawie.

Przez 6 lat istnienia Biegu Firmowego wspólnie przekazaliśmy 553 592 PLN na leczenie i rehabilitację podopiecznych Fundacji Everest!

Widok tysięcy biegaczy stojących na starcie Biegu Firmowego co roku pokazuje, że bezinteresowna pomoc nadal istnieje. Ogromnie cieszy nas tak duża frekwencja oraz zainteresowanie ze strony firm. W tym roku po raz kolejny zwiększyliśmy ilość pakietów startowych, a wszystko po to aby zgromadzić więcej środków na rzecz podopiecznych Fundacji Everest – Ewa Mróz, prezes Fundacji Everest

Wideorelacja z poprzedniej edycji w Warszawie

 

Atrakcje podczas Biegu Firmowego 2019

Bieg Firmowy to nie tylko sportowe wyzwanie ale przede wszystkim pomoc najbardziej potrzebującym, doskonała zabawa dla całych rodzin oraz integracja pracowników. Prócz samego biegu organizatorzy przygotowali m.in. atrakcyjne miasteczko biegowe, strefy integracyjne, strefy EXPO oraz Bieg Krasnala. Wszystkie działania nie byłyby możliwe bez pomocy sponsorów i partnerów biegu.

Co roku nasi pracownicy z wielkim entuzjazmem angażują się w Bieg Firmowy. Bardzo cieszymy się, że i w tym roku będziemy mogli wesprzeć tę szlachetną inicjatywę. Nasz ubiegłoroczny wynik to rekordowa liczba 250 zawodników z całej Polski! Jesteśmy dumni z naszych pracowników, że tak chętnie wspierają najbardziej potrzebujące dzieci. Zachęcamy wszystkich do udziału w Biegu Firmowym, bo to doskonała okazja do integracji i wsparcia lokalnych społeczności! – mówi Ewelina Jabłońska-Gryżenia, CSR Manager w AmRest

Jak zgłosić swoją drużynę do Biegu Firmowego?

W celu zgłoszenia drużyny wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny na stronie www.biegfirmowy.pl/rejestracja oraz uiścić opłatę startową w wysokości zależnej od wybranego pakietu startowego:

  • Pakiet STANDARD – 79 PLN netto/os (395 PLN netto/drużyna)
  • Pakiet PREMIUM – 109 PLN netto/os (545 PLN netto/drużyna)

Pakiety startowe rozchodzą się w błyskawicznym tempie. Na ten moment zostało tylko niecałe 2 000 miejsc. Pakiety PREMIUM na Bieg Firmowy we Wrocławiu zostały już wyprzedane. Jeśli chcesz wziąć udział w Biegu Firmowym to zapisz swoją drużynę jak najszybciej i dorzućcie swoje kilometry do pomocy podopiecznym Fundacji Everest.

Sponsorami Biegu Firmowego są:

KRUK S.A. – Sponsor Główny we Wrocławiu

3M – Strategiczny Sponsor w Polsce i Sponsor Główny w Warszawie

AmRest, Collins Aerospace, Credit Suisse Poland, WABCO – Sponsorzy Strategiczni we Wrocławiu

Credit Suisse Poland, Multisport – Sponsorzy Strategiczni w Warszawie

Kaufland, LG Electronics, Pyszne.pl, QIAGEN – Sponsorzy Wspierający we Wrocławiu

Marsh & McLennan Companies, Volkswagen Krotoski-Cichy Warszawa – Sponsorzy Wspierający w Warszawie

Deviniti – Partner Technologiczny

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF