...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

YumYum rozpoczyna komunikację mediową w gamingu!

Komunikacja mediowa YumYum

Marka YumYum oferująca tajskie zupy instant z makaronem, rozpoczęła w marcu 2021 działania mediowe w środowisku gamingowym, a już w najbliższą niedzielę odbędzie się „Wielki Finał YumYum”.

Do współpracy zostały zaangażowane dwie drużyny streamerów wokół Veggiego oraz Mai Linh, powiązanych z Illuminar Gaming. W marcu zostały zainicjowane zmagania gamingowe na platformie Twitch, gdzie streamerzy sprawdzili swoje umiejętności w azjatyckiej grze Street Fighter w ramach „Wielkiego Wyzwania YumYum”.

W najbliższą niedziele, w studio ESPOT na żywo spotkają się wszyscy uczestnicy aktywacji gamerów. W ramach finału gamerzy i streamerzy zmierzą się w takich grach jak Street Fighter, Minecraft, League of Legends, czy Rocket League i szachy. Dla widzów finałowego livestreama marka YumYum zaplanowała też dodatkowe konkursy z nagrodami.

Wyzwanie YumYum
Źródło: YumYum

To pierwsze działania YumYum skierowane do gamingowej grupy odbiorców. Marka zakłada, że podobne aktywacje pozwolą na poszerzenie grupy docelowej i zdobycie odbiorców w nowym segmencie konsumenckim.

Aktywności marki YumYum i innych znanych marek FMCG przyczyniają się do wzrostu popularności esportu w Polsce, wspierają szeroki rynek gamingu w Polsce.

Transmisja wydarzenia finałowego „Wielki Finał YumYum” wystartuje w niedzielę 25.04 o godzinie 17:00 na kanałach Twitch Fryderyka ‘Veggie’ Kozioł, Roksany ‘Mai Linh’ Nguyen oraz Facebook Illuminar Gaming.

YumYum to oryginalna tajska marka zup instant z makaronem, importowana przez Aji

nomoto Poland z oddziału firmy w Tajlandii- Wan Thai Foods. YumYum oferuje wysokiej jakości produkty w 3 oryginalnych tajskich smakach: Krewetka, Kaczka, Kurczak, które dzięki łatwości przygotowania mają szansę na stałe zagościć w menu gamerów. Informacje o marce YumYum dostępne są na https://yumyumy.com.pl/.


Źródło: YumYum

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF