...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Zagraj i wygraj z nami pokój dla dzieci – rusza zbiórka na remont Domu Matki i Dziecka w Jasieńcu Iłżeckim Dolnym

Actina akcja charytatywna

Marka ACTINA od lat angażuje się w akcje charytatywne dla potrzebujących. Wielokrotnie już przekazywała środki z licytacji w ramach WOŚP. Tym razem, wsłuchując się w głos o lepszy, nowy kąt dla podopiecznych Domu Matki i Dziecka w Jasieńcu Iłżeckim Dolnym dokonała wszelkich starań, by razem z Good Game League zebrać środki na remont Domu Matki i Dziecka w Jasieńcu Iłżeckim Dolnym.

Założenie akcji jest proste. W weekend, 16-17 stycznia, odbędą się dwa turnieje, które będzie można zobaczyć na platformie streamingowej Twitch. W tym czasie można wpłacać środki pod linkiem  na remont pokoju dzieci z Domu Matki i Dziecka w Jasieńcu Iłżeckim Dolnym. W sobotę w rozgrywkach w CS: GO wystąpią w pięcioosobowych składach Good Game League, PLE, Weszło i Honoris razem z Filipem Neo Kubskim, który został ambasadorem całej akcji. W nWiedzielę na turnieju w Warzone zagrają m.in.: MrsKrysia, JakeStyles, Jakub Malec, Izzodnam, Vuzzey, Marcin Gortat, Wojciech Łozowski, Agnieszka Borysiuk, Pikaczu.

Już wielokrotnie nasza marka ACTINA pokazywała, że pomaganie ma we krwi. Granie w Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy to jedynie przykład, który potwierdza nasze zaangażowanie w akcje charytatywne. Teraz, gdy przychodzi możliwość bezpośredniego wsparcia Domu Matki i Dziecka w Jasieńcu Iłżeckim Dolnym, to nie ma odwrotu – musimy pomóc. Do czego zapraszamy też wszystkich fanów esportu, którzy już wielokrotnie poprzez właśnie takie akcje udowadniali swoją postawą, że wiedzą na czym polega realne wsparcie najbardziej potrzebujących.

Michał Miłkowski, Doradca Zarządu ds. Rozwoju Biznesu Komponentów i marki PC Actina w ACTION S.A.

Oglądaj transmisje uczestników na twitch.tv:


Źródło: Informacja prasowa Action S.A.

 

 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF