...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy na V Ogólnopolski Kongres Sportów Elektronicznych! Jubileuszowa edycja OKSE 18 marca

OKSE

Esports Association zaprasza do udziału w piątej edycji najdłużej organizowanej, cyklicznej konferencji dotyczącej esportu i branż pokrewnych w Europie Środkowo-Wschodniej. Tegoroczne OKSE odbędzie się 18 marca w trybie hybrydowym – większość prelegentów spotka się w nowoczesnym studio, a odbiorcy będą mogli dołączyć do dyskusji za pośrednictwem platform streamingowych. Wśród gości Kongresu znajdzie się m.in. prezydent Światowej Agencji Antydopingowej Witold Bańka.

Od pierwszej edycji OKSE w 2017 roku polski rynek esportowy znacząco się rozwinął. Zarówno od strony zasięgów i rozpoznawalności, grup docelowych, zainteresowania różnych sektorów, w tym edukacji i nauki, marketingu, startupów oraz – co najważniejsze w kontekście dalszego rozwoju – współpracy sektora publicznego z prywatnym.

Jubileuszowa, piąta edycja OKSE to w pewnym sensie podsumowanie i analiza dotychczasowego rozwoju polskiego ekosystemu branżowego. Zaproszeni goście podzielą się wiedzą i spostrzeżeniami w zakresie esportowej edukacji i mediów, roli podmiotów publicznych w rozwoju branży czy sportowo-esportowego marketingu. Odbiorcy Kongresu zapoznają się także z działalnością polskich startupów związanych ze środowiskiem esportowym.

Wśród prelegentów znajdzie się m.in. prezydent Światowej Agencji Antydopingowej Witold Bańka, przedstawiciele GovTech Polska, Uniwersytetu Warszawskiego, Akademii Leona Koźmińskiego, Akademickiego Związku Sportowego, Grupy ERBUD, Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji i wiodących podmiotów z branży esportowej.

Planowany jest również panel dyskusyjny o rozwoju gamedevu na Śląsku z udziałem reprezentantów Anshar Studios i Iron Wolf Studio, realizowany przy współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Śląskiego (Region Gospodarz OKSE). Wydarzenie objęte jest Honorowym Patronatem Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu. Partnerem edukacyjnym Kongresu jest Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji.

V Ogólnopolski Kongres Sportów Elektronicznych odbędzie się 18 marca od 9:50 do 15:00. Uczestnictwo jest możliwe online za pośrednictwem platformy Twitch (kanał Esports Association), a ostatni panel dyskusyjny transmitowany będzie na facebookowym profilu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego. Szczegóły i pełna agenda dostępne są na www.polskiesport.pl/okse


Źródło: Esports Association Polska

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF