...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Zlatan Ibrahimovic i Alibaba inwestorami w Challengermode

Zlokalizowane w Sztokholmie Challengermode otrzymuje 12 milionów dolarów inwestycji i chce aby esport stał się dostępny dla wszystkich graczy. Kapitał zostanie wykorzystany do dalszego wzrostu, ekspansji międzynarodowej i przyspieszonej monetyzacji platformy.

Oprócz Zlatana Ibrahimocia i Alibaba dodatkowymi uczestnikami inwestycji są Telia Ventures, GP Bullhound oraz Back in Black Capital. Challengermode chce pomóc markom, twórcom treści i programistom w docieraniu do odbiorców, angażowaniu ich i zarabianiu na nich poprzez esport.

Jesteśmy bardzo podekscytowani zamknięciem nowej rundy finansowania przy wsparciu silnej grupy inwestorów, którzy podzielają naszą wizję esportu. Dzięki dodatkowemu wsparciu jesteśmy w stanie podwoić naszą podstawową misję dostarczania najlepszych wrażeń z rywalizacji w każdym domu, w dowolnej grze. Naszą obietnicą dla branży esportowej jest to, że niezależnie od umiejętności i doświadczenia gracza zapewnimy platformę, która umożliwi każdemu równą rywalizacje. Oznacza to wykraczanie poza ułatwienie organizacji turniejów i tworzenie zabawnej i integracyjnej społeczności.

Robel Efrem, współzałożyciel i dyrektor generalny Challengermode

Challengermode to platforma dla zawodów esportowych, która umożliwia rywalizacje w turniejach przez graczy, jak również zarabianie na swojej społeczności przez organizatorów. Challengermode planuje ekspansję na Amerykę Północną, aby zwiększyć bazę użytkowników i zwiększyć możliwości zarabiania. To kolejna inwestycja Ibrahimovica w Challengermode, który po raz pierwszy zainwestował w Challengermode w marcu 2017 r.

Cieszymy się, że możemy wprowadzić Challengermode do portfolio eWTP. Pozycja lidera na szybko rozwijającym się rynku esportowym sprawia, że ​​świetnie do nas pasuje. Od momentu powstania w 2014 r. Firma osiągnęła znaczące kamienie milowe w zakresie wzrostu, rozwoju produktów i pozyskiwania klientów. Z niecierpliwością czekamy na dalsze wspieranie kadry zarządzającej w skutecznym budowaniu, rozwijaniu i rozwijaniu firmy w pełnym zakresie.

CY Chen, Joyme Capital

Kolejna inwestycja Ibrahimovica ewidentnie pokazuje jego wiarę w ten projekt. Monetyzacja tego typu usług wciąż jest dużym wyzwaniem, dlatego tym bardziej cieszy dalszy rozwój platformy i wzorst liczby użytkowników podczas epidemii.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF