...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

ROZWÓJ I FINANSOWANIE FIRMY OD KUCHNI [BRIEF PATRONUJE]

Youth Business Poland wspólnie z Województwem Mazowieckim mają przyjemność zaprosić na wyjątkowe spotkanie networkingowe online realizowane w ramach projektu MSODI, ROZWÓJ I FINANSOWANIE FIRMY OD KUCHNI,

Spotkanie ROZWÓJ I FINANSOWANIE FIRMY OD KUCHNI to nie tylko inspirujące prelekcje, ale też dyskusja z innymi uczestnikami; przedsiębiorcami, przedstawicielami Instytucji Otoczenia Biznesu i świata nauki, a przede wszystkim wyjątkowa okazja, aby posłuchać:

 

  • wywiadu z Arturem Kurasińskim – ex-startupowcem, tech-realistą, przedsiębiorcą, mówcą publicznym oraz autorem gier, i komiksów. Autor poczytnego bloga, w którym pisze, jak technologia zmienia nas i nasze życie. Artur pozyskał 5 mln PLN od inwestorów VC i BA oraz 3,5 mln PLN z crowdfundingu w Polsce i za granicą od 8500 osób, a w  2021 r. zarobił 1 mln PLN na sprzedaży subskrypcji, książek i wystąpień publicznych;
  • prelekcji Błażeja Abla – Founder i CEO Landingi.com – wiodącej platformy landing page na polskim rynku. Zespół BłażejA liczy już ponad 60 osób, a roczny przychód z subskrypcji przekroczył już 8 mln PLN. Współautor Akademii Globalnego Startupu. Z branżą internetową związany od 2005r.

Biorąc udział w spotkaniu dowiesz się:

  • z jakimi obecnie wyzwaniami muszą mierzyć się polskie firmy,
  • jak przeprowadzić własną kampanię crowdfundingową,
  • na co warto stawiać, aby umiejętnie rozwijać biznes,
  • czy zewnętrzne finansowanie to jedyny sposób na zbudowanie globalnego biznesu,
  • wadach i zaletach posiadania inwestora,
  • najlepszych metodach na zdobycie zagranicznych rynków.

Na te oraz wiele innych tematów porozmawiamy już 29 września (czwartek), w godz.10:00 – 13:00

Zapisz się już dziś!

Zapewniamy również przestrzeń do swobodnych rozmów i wymiany doświadczeń podczas networkingu w swobodnej, luźnej rozmowie i sprzyjających do tego warunkach, które umożliwią otwarcie się na siebie i nowe relacje.

W wydarzeniu wezmą również udział: CEO Youth Business Poland Adrian Migoń – mentor i doradca startupów oraz eksperta z zakresu przedsiębiorczości oraz Jakuba Sito – dziennikarz i konsultant biznesowego.

Dołącz do spotkania już DZIŚ

Udział jest bezpłatny, ale obowiązuje rejestracja online.

Ilość miejsc jest ograniczona!

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF