...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

5. edycja Gra Paczki, czyli najlepsi polscy streamerzy grają dla Szlachetnej Paczki

Przed nami 5. edycja Gra Paczki. W dniach 3 – 5 czerwca podczas charytatywnego streamu Granie na pomaganie czołowi polscy gracze, streamerzy oraz widzowie zjednoczą się we wspólnym działaniu, by pomóc uchodźcom z Ukrainy. Zaplanowany 60-godzinny event, to gry i rozrywka live. Widzowie nie tylko będą mogli śledzić swoich ulubieńców i wspierać Paczkę, ale także wygrywać cenne nagrody.

Pozyskane środki podczas tego wydarzenia zostaną przekazane Szlachetnej Paczce na działania na rzecz uchodźców z Ukrainy, którzy uciekli przed wojną do Polski i znajdują się w trudnej sytuacji materialnej.

Dla kogo jest to wydarzenie? Absolutnie dla każdego. Nie trzeba być fanem gier, żeby dobrze się z nami bawić, móc wziąć udział w konkursach i pomagać ze Szlachetną Paczką.

Konrad Kruczkowski, Dyrektor ds. Komunikacji Stowarzyszenia WIOSNA, które organizuje Gra Paczkę

1, 2, …3 czerwca – start!

Piąta odsłona gamingowego eventu ruszy 3 czerwca. Na Twitchu Gra Paczki pojawią się pierwsze streamy już o 15.00, a kilka godzin później o godzinie 19.30 rozpocznie się live ze studia Gra Paczki – w towarzystwie znanych polskich graczy. Wydarzeniu głównemu towarzyszą streamy poboczne, które startują już 30 maja. Streamy można obserwować na Twitchu Gra Paczki, w kanałach własnych twórców oraz na stronie grapaczka.pl.

Zagraj dla uchodźców z najlepszymi streamerami! Wejdź do gry na www.grapaczka.pl

Najlepsi streamerzy murem za Ukrainą

Dołącz do silnej grupy najlepszych streamerów 5. edycji Gra Paczki, którzy zjednoczyli się we wspólnym celu i zabawie, są wśród nich m.in: Adikdarkcero, Angela35, 9kier, Anianiania, Annica88, Antriss87, Apancia, B4Ribelle, Bsaka, CarcassWhite, cav3rn, Chojnyy, Czarot, DDzikuseQQ, Deslod, DokkuPlays, Enno, G4lrond, Gezaar, GraBaRtek, Inspirawka, JurAs, JustThePhil, Kasia_22, kazimierzkazik, Kondyss, Kumajka_, Lariss_Price, Lipej, MaaiLinh, Magnus, Memesik, Mlodyo, Mordora, MrsKrysia, Namaenonaii, Nieznajomy, Niklaus , Optionalnie, PałaszujeGry, Panciako, Piepiel_TV, PiEtA_Trucker, PixelBuddha, PopSterrS, Reachagalaxy, Resazo, Szczurkowski, SzejkTiVi, The_redlifestyle, Thor200587, Ugoroszczak, WujaSowa, Wujek_Ficek, Xandi, XPOMYLUNA, xWeza, YavorTV, Yen_lafay.

5. edycja Gra Paczki – wyjątkowa pod każdym względem

Gra Paczka organizowana jest już po raz piąty. Mimo to, ta odsłona jest zupełnie inna, wyjątkowa ze względu na: czas, w którym się odbywa – naznaczony wojną w Ukrainie, cel – pomoc uchodźcom oraz specjalną edycję Szlachetnej Paczki – Solidarną Paczkę, której początek, czyli Otwarcie Bazy Rodzin, przypada w weekend kończący Gra Paczkę. To wszystko w szczególnej atmosferze, którą stworzą najlepsi streamerzy, gracze i widzowie.

30-godzinny stream z grami i konkursami

Przygotujcie się na sporą dawkę emocji, a na koniec ogromne poczucie satysfakcji. Podczas około 60 godzin transmisji odbędą się, jak co roku, liczne konkursy m.in. „Dyszka do dyszki”, „Największa kwota”. Każdy widz, który weźmie w nich udział i wesprze charytatywny cel, będzie mógł liczyć na cenne nagrody ufundowane przez partnerów wydarzenia: karty graficzne, fotele gamingowe, biurka, klawiatury, myszki i inne atrakcyjne gadżety. Zasady konkursów znajdują się na grapaczka.pl

Gra Paczka dla Uchodźców z Ukrainy

Ukraińsko-polską granicę od początku wojny przekroczyło ponad 3 mln osób. Większość uchodźców zostało w naszym kraju i próbuje odnaleźć się w tej trudnej sytuacji. Szlachetna Paczka pomaga im na różne sposoby, jednym z nich jest Solidarna Paczka – specjalna edycja Szlachetnej Paczki. Dzięki tej inicjatywie w czerwcu br. pomoc otrzymają osoby, które uciekły przed wojną w Ukrainie i znajdują się w trudnej sytuacji materialnej.

Już dziś wiadomo jednak, że wsparcie będzie potrzebne także w dłuższej perspektywie. Dlatego nadal Paczka będzie prowadzić działania pomocowe na rzecz uchodźców, także w ramach tradycyjnej edycji Szlachetnej Paczki. To do ilu rodzin Szlachetna Paczka będzie mogła dotrzeć w kolejnych miesiącach i na jaką skalę, zależy od osób wspierających ją finansowo.

Aktywnie uczestnicząc w Gra Paczce, fani gier pozwalają Szlachetnej Paczce zdobyć środki niezbędne w pomocy uchodźcom z Ukrainy, a także tym, którzy w sytuacji wojny pozostali w swojej ojczyźnie.

Patronami medialnymi wydarzenia zostali: CD-Action, ESPORT NOW oraz GRYonline.pl

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF