...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Agencja eMinePro wzmacnia strukturę i przedstawia nowy brand

Katowicka agencja w ostatnich miesiącach znacząco rozszerzyła zakres działalności i pozyskała nowych partnerów biznesowych. Mając świadomość czekających wyzwań, wzmacnia swoje struktury i stawia na jeszcze głębszą specjalizację.

Od teraz działania podejmowane przez agencję realizowane będą przez dwie niezależne marki. Krzysztof Kubicki stanie na czele ProPlayers. Nowy, odseparowany od eMinePro brand będzie specjalizował się w prowadzeniu karier profesjonalnych zawodników esportowych, a także w doradzaniu podmiotom, które prowadzą działania w esporcie.

Nasze realizacje od początku wykraczały poza ramy kompetencji agencji menadżerskiej, gdyż dotyczyły kompleksowych kampanii reklamowych. Poznaliśmy wspaniałych ludzi, z którymi współpracujemy przy współtworzeniu marek. Dzięki nim możemy naszą strukturę wzmocnić profesjonalistami i budować na dwóch współpracujących, lecz niezależnych płaszczyznach: agencji marketingowej eMinePro oraz agencji managerskiej ProPlayers.
Krzysiek Kubicki

Agencja marketingowa eMinePro będzie natomiast prowadziła szeroko zakrojone działania w obszarze gamingu, esportu, sportu tradycyjnego i nowych technologii. Za jej rozwój będą odpowiedzialni Aleksander Kaim oraz Mikołaj Pecko, który zasila struktury agencji jako dyrektor zarządzający.

Skala działań wymaga specjalizacji. Przez ostatnie 3 lata zbudowaliśmy zespół profesjonalistów z pasją do marketingu. Zrealizowaliśmy kampanie, z których jesteśmy razem dumni. Jestem pasjonatem budowania i rozwijania zespołów, dlatego najbardziej cieszę się, że mogę pracować u boku tak wspaniałych ludzi, jakich w eMinePro pozyskaliśmy i nie mogę się doczekać ogłoszeń dotyczących tego, kto wzmocnił nasze szeregi!
Aleksander Kaim

Mikołaj Pecko, który w strukturach eMinePro będzie pełnił rolę dyrektora zarządzającego, w swojej karierze odpowiadał m.in. za prowadzenie własnej organizacji, a także pełnił funkcję doradczą w angażowaniu podmiotów z branży sportów tradycyjnych w działaniach esportowych. Wcześniej zarządzał również działem marketingu w Radius Projekt.

Z agencją eMinePro miałem okazję współpracować już dwa lata temu, a od tamtego momentu nasze drogi wielokrotnie się przecinały. Uświadomiłem sobie, że kierujemy się tymi samymi wartościami i dążymy do tego, by podążać we wspólnym kierunku w kontekście rozwoju polskiego rynku gamingowego. Jestem przekonany, że mając do dyspozycji tak wyspecjalizowany i pełen potencjału zespół, jesteśmy w stanie wyznaczyć nowe standardy w branży. Głęboko wierzę w to, że przy połączeniu ze sprawną organizacją i zarządzaniem, mamy gwarancję dynamicznego rozwoju i odpowiedniej adaptacji do zmian na stale rozwijających się rynkach gamingu i nowych technologii.
Mikołaj Pecko

Szeregi eMinePro zasila również Łukasz Twardowski, który będzie odpowiadał za PR i komunikację agencji. W przeszłości współpracował on z redakcjami Cybersport.pl oraz Weszło Esport, a od października ubiegłego roku – z ramienia eMinePro – koordynuje i tworzy strategię komunikacyjną esportowej sekcji Wisły Kraków.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF