...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

All Stars Adventure: RIOT zaprasza streamerów i twórców z całej Europy Wschodniej na wyzwanie jakiego jeszcze nie było.

30 najlepszych influencerów i ich drużyn League of Legends z Europy Wschodniej, zmierzy się w wyjątkowych zmaganiach w Grecji we wrześniu tego roku. Rejestracja do kwalifikacji trwa.

All Stars Adventure to wyzwanie dla twórców i ich fanów z tej części Europy (w tym z Polski!). Wyjątkowa edycja tego wydarzenia umożliwi rywalizację zarówno w świecie League of Legends, jak i bezpośrednie zmagania twórców podczas finałów na greckiej wyspie Sifnos. Dzięki specjalnym głosowaniom, na finalny skład uczestników wpływ będzie miała również społeczność LoL-a. Rejestracja do turnieju trwa (lolstarsadventure.com).

 

Zwiastun All Stars Adventure

Kwalifikacje:

 

All Stars Adventure rozpocznie się pięcioma krajowymi i jednymi regionalnymi kwalifikacjami. Twórcy z Czech/Słowacji, Polski, Rumunii, Grecji oraz Cypru/Węgier otrzymają bezpośrednie miejsce w kwalifikacjach, podczas gdy reszta krajów (Słowenia, Serbia, Chorwacja, Albania, Macedonia Północna, Bułgaria, Bośnia i Hercegowina, Czarnogóra, Łotwa, Litwa i Estonia) zmierzy się w regionalnych eliminacjach, które wyłonią dodatkowy zespół.

 

Harmonogram: 

Kwalifikacje #1 20 sierpnia

Kwalifikacje #2 21 sierpnia

Kwalifikacje #3 27 sierpnia

Kwalifikacje #4 28 sierpnia

 

Zasady i kryteria dla kwalifikacji krajowych i regionalnych różnią się i warto zapoznać się z nimi wcześniej na stronie organizatora.

Finały:

Finał tej edycji All Stars Adventure odbędzie się w willi na wyspie Sifnos w dniach 21-26 września. Influencerzy będą musieli wykazać się umiejętnościami i wiedzą nie tylko na Summoner’s Rift, ale także w realnych wyzwaniach. Najlepsza drużyna, a co za tym idzie, zwycięzca, podzieli się wygraną ze swoimi fanami!

 

Głosowanie społeczności:

Brak kwalifikacji jako jeden z czterech najlepszych influencerów z danego kraju nie oznacza definitywnego pożegnania się z rozgrywkami. Piąty twórca zostanie wybrany dzięki głosowaniu społeczności spośród drużyn, które w kwalifikacjach zajmą miejsca 5-8.

 

Głosowanie społeczności odbędzie się w dniach 5 – 7 września br.

Turniej jest otwarty dla wszystkich influencerów z regionu, którzy spełniają kryteria. Więcej informacji o wydarzeniu oraz formularz rejestracyjny można znaleźć na stronie: https://lolstarsadventure.com/.

 

O Riot Games:

Firma Riot Games powstała w 2006 r., aby projektować, wydawać i wspierać najbardziej skupione na graczach gry na świecie. W 2009 r. Riot wydał swój debiutancki tytuł, League of Legends, który spotkał się z międzynarodowym uznaniem. League osiągnęło status najpopularniejszej gry PC na świecie i jest kluczowym mechanizmem napędzającym dynamiczny rozwój e-sportu. League wchodzi już w swoją drugą dekadę istnienia, a Riot dalej rozwija grę, jednocześnie zapewniając graczom nowe wrażenia za sprawą takich tytułów, jak VALORANT, Legends of Runeterra, Teamfight Tactics, League of Legends: Wild Rift oraz gier będących wciąż w produkcji. Jednocześnie świat Runeterry jest przybliżany szerszej publice poprzez projekty multimedialne łączące muzykę, komiksy, telewizję i inne formy przekazu.

Założona przez Brandona Becka i Marca Merrilla firma Riot ma swoją główną siedzibę w Los Angeles w Kalifornii i zatrudnia przeszło 2500 pracowników w ponad 20 biurach na całym świecie. 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF