...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

BOSS Festiwal 2017 Kraków już w dniach 3-7 kwietnia

Jesteś studentem lub starupowcem? Chcesz świadomie kierować swoją karierą i kreować rzeczywistość biznesową? Jesteś przedsiębiorczy, ambitny i zastanawiasz się, jak osiągnąć sukces? Jeżeli odpowiedziałeś twierdząco na powyższe pytania – nie może zabraknąć Cię na tegorocznej edycji Festiwalu BOSS.

Festiwal BOSS jest największym ogólnopolskim przedsięwzięciem biznesowym organizowanym przez studentów nieprzerwanie od 12 lat. To platforma, za pomocą której spotykają się dwa światy – biznesowy oraz studencki. Festiwal stwarza okazję do spotkania najbardziej przedsiębiorczych ludzi w Polsce i nawiązania cennych kontaktów, które w przyszłości mogą zaowocować współpracą. Jest źródłem motywacji, pobudza kreatywność uczestników i kształtuje szersze spojrzenie na świat. Dzięki festiwalowi uczestnicy mają niepowtarzalną szansę na zdobycie wiedzy oraz umiejętności bezpośrednio od praktyków biznesu.

Tegoroczna krakowska edycja festiwalu to aż 5 dni wypełnionych inspirującymi prelekcjami, warsztatami oraz szkoleniami prowadzonymi przez ludzi sukcesu, biznesmenów, przedsiębiorców oraz freelancerów. Uczestnicy będą mieli także okazję wziąć udział w debacie eksperckiej oraz spotkaniu networkingowym podsumowującym XIV edycję festiwalu.

Organizatorem Festiwalu BOSS jest Studenckie Forum Business Centre Club – organizacja studencka, której misją jest kształtowanie postaw przedsiębiorczych wśród młodych Polaków.

Chcesz być na bieżąco z informacjami dotyczącymi wydarzeń i prelekcji w ramach festiwalu?
Odwiedź nas: www.facebook.com/FestiwalBOSS

Wszystkie wydarzenia w ramach festiwalu są całkowicie bezpłatne.

::

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF