...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Buty sneakersy – uniwersalne uzupełnienie casualowych stylizacji

buty sneakersy

Sportowe buty już dawno przestały być tylko obuwiem przeznaczonym do uprawiania aktywności fizycznej. Ze względu na swoją wygodę i zróżnicowany wygląd, sneakersy są świetnym uzupełnieniem codziennych stylizacji i stały się jednymi z ulubionych butów. Jak je jednak wybrać i gdzie kupić, by mieć pewność, że będą wygodne i jednocześnie pasujące do różnych outfitów?

Jak wybrać buty sneakersy dla siebie?

Różnorodność – to słowo bardzo dobrze charakteryzuje buty sneakersy. Producenci obuwia sportowego rozumieją zróżnicowane potrzeby ich użytkowników oraz ich różne gusta. Dzięki temu zakup butów jest znacznie łatwiejszy. Często bywa, że pragniemy mieć więcej niż jedną parę. Nic dziwnego, różnorodność sprawia, że jeszcze łatwiej zakochać się w wielu modelach. Jak wybrać te idealne? Warto zastanowić się nad tym, do czego będziemy nosić buty sneakersy i wybrać taką kolorystykę i fason, które będą uzupełniały outfit. Możemy też postawić na uniwersalność, wybierając klasyczne połączenia kolorystyczne i ponadczasowy fason.

Gdzie kupić buty sneakersy?

Dziś bardzo chętnie robimy zakupy w internecie. To wygoda i ogromny wybór różnorodnych modeli, zebranych w jednym miejscu. Żaden sklep stacjonarny nie jest w stanie zapewnić takiej ilości różnych modeli, marek i rozmiarów, co sklep internetowy. Wybierając buty sneakersy warto postawić na sklepy wyspecjalizowane w sprzedaży obuwia tego typu. To tam znajdziemy najwięcej modeli, dostępne rozmiary oraz nowości i premiery.

Z czym łączyć buty sneakersy?

Do popularności butów sportowych z pewnością przyczyniła się ich wygoda. Marki, produkujące swoje obuwie, stawiają przede wszystkim na komfort, ale równie dużą wagę przywiązują do ich wyglądu. Już w latach 60. ubiegłego wieku buty sportowe zaczęto zestawiać ze strojami casualowymi. Dziś buty sneakersy są ulubionym uzupełnieniem codziennych stylizacji, a nawet znajdują miłośniczki i miłośników łączenia ich ze strojami wizytowymi czy wieczorowymi. Zdarza się, że pary młode idą do ślubu w sneakersach. Czy istnieją granice? Tylko w naszej wyobraźni. Do czego pasują sneakersy? Do wszystkiego! Są butami, które możemy ubrać na każdą okazję, wyglądać stylowo i czuć się wygodnie jednocześnie.

Buty sneakersy są obecne w modzie już od dziesiątek lat i nie tylko nie tracą na popularności, ale ją zyskują, stając się obuwiem, noszonym odważnie do stylizacji, do których ubrane jeszcze jakiś czas temu, tworzyłyby kontrowersyjne zestawienie. Dziś są symbolem stylu i odwagi w kreowaniu własnego wizerunku.


 Źródło: sneakerstudio.pl

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF