...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

CASE STUDY #2 – Jak budować społeczności w organizacji?

Case Study Dream EMployer

Zapraszamy na podcast, zapis z rozmowy, w której Adrian Martinez, spiritus movens społeczności I love HR i Monika Podkowińska, ekspert Biura Zarządzania Projektami PKN ORLEN rozmawiają o budowaniu społeczności.  Czym się różni budowanie społeczności w social mediach od społeczności wewnątrz organizacji?  Jakie cele przyświecają tworzeniu społeczności?  Na ile autonomiczne stają się te społeczności, a na ile prężność i żywotność społeczności zależy od […]

Zapraszamy na podcast, zapis z rozmowy, w której Adrian Martinez, spiritus movens społeczności I love HR i Monika Podkowińska, ekspert Biura Zarządzania Projektami PKN ORLEN rozmawiają o budowaniu społeczności.

📌 Czym się różni budowanie społeczności w social mediach od społeczności wewnątrz organizacji?
📌 Jakie cele przyświecają tworzeniu społeczności?
📌 Na ile autonomiczne stają się te społeczności, a na ile prężność i żywotność społeczności zależy od moderatora?

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF