...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Clear Channel wspiera 8. Targi CSR online

Targi CSR

Clear Channel Poland, polski oddział światowego lidera reklamy zewnętrznej, będzie wspierał komunikacyjnie 8. Targi CSR online, czyli największe w Polsce wydarzenie poświęcone tematowi CSR i zrównoważonego rozwoju. 8. edycja Targów CSR odbędzie się w dniach 5-9 października 2020 r. Główną platformą komunikacji będzie strona odpowiedzialnybiznes.pl/targiCSR. Clear Channel jest Partnerem 10. edycji rankingu 50. Najbardziej Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

Targi CSR organizowane są co dwa lata przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Clear Channel Poland w roli patrona medialnego i jako wyłączna firma w kategorii outdoor uczestniczy w wydarzeniu po raz drugi. Udzieli wsparcia komunikacyjnego wydarzeniu poprzez udostępnienie nośników reklamy zewnętrznej w wybranych miastach w Polsce.

Cieszmy się na kontynuację współpracy z Clear Channel Poland. To partner rozumiejący wartość CSR, szczególnie zaangażowany w praktyki dotyczące zrównoważonych miast. Dzięki naszej współpracy tematy istotne dla biznesu i społeczeństwa z zakresu CSR i zrównoważonego rozwoju, promowane podczas 8. Targów CSR mają szansę dotarcia do szerokiego grona odbiorców.

Marzena Strzelczak, prezeska, dyrektorka generalna Forum Odpowiedzialnego Biznesu

8. Targom CSR online będzie towarzyszyć część konferencyjna, transmitowana poprzez stronę, profil Facebook,  kanał YouTube . W tej edycji poświęcona środowisku naturalnemu. ,,Środowisko! biznesowe i naturalne” jako hasło 8. Targów CSR ma na celu z jednej strony przypomnienie zależności między biznesem i jego otoczeniem oraz odpowiedzialności środowiska biznesowego za środowisko naturalne. Z drugiej strony pokazuje jak szeroką platformą prezentacji działań społecznych, biznesowych, ekologicznych oraz spotkaniem różnych środowisk będzie wydarzenie Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Jesteśmy dumni, że możemy być patronem medialnym tego wydarzenia. Staramy się wspierać inicjatywy dotyczące zarówno środowiska biznesowego, jak i naturalnego. Działamy na rzecz zrównoważonego rozwoju, idącego w kierunku tworzenia Smart City przyszłości – przyjaznego miejsca do życia mieszkańców. Jednocześnie angażujemy się w różnorodne kampanie społeczne wspierające ochronę środowiska, inicjatywy ograniczające marnowanie żywności, czy profilaktykę zdrowotną.

Michał Kaliński Dyrektor Sprzedaży Clear Channel Poland

Część wystawowa 8. Targów CSR zostanie zaprezentowana na platformie WebEXPO, natomiast profile wystawców udostępnione zostaną na stronie http://odpowiedzialnybiznes.pl/targicsr/wystawcy/. Networking będzie rozwijany w ramach platformy remo.co, umożliwiając w jednym czasie spotkanie i rozmowę uczestnikom Targów.

Targi CSR to największe wydarzenie CSR-owe w Polsce. Organizowane jest od 2005 roku, co dwa lata, przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu. W tym roku ze względu na kwestie bezpieczeństwa wydarzenie odbędzie się w formule online. Celem wydarzenia jest prezentacja działań i praktyk firm społecznie odpowiedzialnych, a także usług oferowanych w tym zakresie.


Źródło:  Informacja prasowa Forum Odpowiedzialnego Biznesu

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF