...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Displate partnerem Echo Esports, najbardziej utytułowanych graczy World of Warcraft wszech czasów

Echo Team

Displate, polski technologiczny startup znad Wisły, wchodzi w e-sport i zostaje partnerem Echo Esports, najlepszej na świecie gildii grającej w World of Warcraft.

Echo Esports to profesjonalna organizacja gamingowa założona w 2020 roku przez najbardziej utytułowanych graczy World of Warcraft wszech czasów. Teraz do grona ich partnerów strategicznych dołącza Displate, marketplace dostarczający metalowe plakaty do kolekcjonerów z 64 krajów.

W ramach współpracy kreacje Displate jako partnera gildii będą obecne w streamach oraz innych produkcjach zawodników Echo przez cały 2022 rok. Displate planuje również przygotować wspólnie z drużyną zasięgową kampanię reklamową. Ponadto na platformie Displate znajdzie się autoryzowany merch Echo w postaci tworzonych wspólnie z fanami i zawodnikami plakatów, nawiązujących do świata WoW i toczonych rozgrywek.

Rozgrywki Race to World First, zainicjowane w 2019 roku, śledzi wielomilionowa społeczność głodna strategicznych smaczków i taktyk, na jakie decydują się profesjonalni gracze w wyścigu po tytuł mistrza. Bycie w centrum wydarzeń, możliwość zajrzenia za kulisy rozgrywek to jeden z głównych czynników, dla których esport gromadzi takie rzesze fanów zgromadzonych na Twitchu. Niejednokrotnie większe niż Super Bowl, czy finał ligi mistrzów.

Adam Daniluk