...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Drugi Start-Up Demo Day w ING

ING Bank Śląski zorganizował kolejne spotkanie Start-Up Demo Day, podczas którego starty-up'y zaprezentowały swoje rozwiązania przed przedstawicielami banku.

– W ING uważamy, że nie musimy sami tworzyć wszystkich rozwiązań. Dzięki współpracy ze startupami mamy możliwość szybkiego skorzystania z już istniejących rozwiązań technologicznych, które dają dodatkową wartość klientowi. Jesteśmy otwarci na rozmowy – powiedziała Małgorzata Jarczyk-Zuber, Chief Innovation Officer w ING Banku Śląskim.

– Przykładów, że taka współpraca działa jest sporo: z firmą Migam oferującą tłumaczenie migowe klientom z dysfunkcja słuchu, z firmą InviPay, która oferuje mikro faktoring. Ostatnio zaangażowaliśmy się kapitałowo w spółkę Twisto oferującą odroczoną płatność przy zakupach w internecie, usługi portfela online oraz usługi płatności internetowych – dodała Małgorzata Jarczyk-Zuber.

Na początku spotkania Fundacja Startup Poland omówiła sytuację start-upów na polskim rynku, na podstawie raportu „Polskie startupy 2017”. Następnie firmy zaprezentowały swoje rozwiązania z obszarów płatności, PSD II, sztucznej inteligencji oraz usług nie związanych z codzienną bankowością. Wśród nich były: Oscar Senior, Cognitum, PayArto, FinSafe, Querona, 2040.io, MidYou oraz BPplanner.

Każdy zespół miał pięć minut na prezentację swojego rozwiązania oraz dodatkowy czas na pytania i odpowiedzi. Wydarzenie zakończyło się indywidualnymi spotkaniami oraz sesją networkingową.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF