...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Finał 2 edycji SkillFactor w ten weekend

SkillFactor sezon 2

W najbliższy weekend odbędzie się wielki finał drugiego sezonu SkillFactor.

Finał projektu odbędzie się w gdańskim Kinguin Esports Lounge w formie turnieju LAN – wszystkie cztery drużyny, którym udało się przejść przez kwalifikacje spotkają się na miejscu wraz ze swoimi mentorami po czym staną do walki o miano zwycięzcy SkillFactor i główną nagrodę w wysokości 5000 zł.

Wszystkie finałowe drużyny prezentowały bardzo wysoki poziom w trakcie kwalifikacji, więc możemy liczyć na wyrównane spotkania. Po zakończeniu kwalifikacji każda drużyna spotkała się z profesjonalnym coachem – Szymonem “Nodsury” Kościelniakiem, aby jeszcze bardziej zmaksymalizować swój potencjał.

Całość transmitowana będzie na Twitch.tv projektu oraz mentorów: Mariki “Ikusi” Gąsiorowskiej, Ewa “Mrs Honey” Wyszatyckiej, Daniela “STOMPa” Płomińskiego oraz Kuby “Kubika” Kubiaka.

Godziny transmisji:

– sobota 26 czerwca 12:00-20:00

– niedziela 27 czerwca 12:00-17:30

Do końca trwania turnieju obowiązuje promocja na sprzęt gamingowy dostarczony przez partnerów wydarzenia – ACTINA, ASUS ROG, HP Omen, AMD oraz Sferis.pl.

Ofertę specjalną można znaleźć na https://www.sferis.pl/skill-factor


Źródło: SkillFactor

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF