...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Applover sponsorem Kingi Klimczak, Mistrzyni Juniorek polskiego judo

Applover Kinga Klimczak

Działaj globalnie, wspieraj to, co lokalne. Tak można by było określić działalność Applover, wrocławskiej firmy IT, która właśnie ogłosiła, że została oficjalnym sponsorem Kingi Klimczak, 16-letniej Mistrzyni Polski Juniorek i Juniorów w Judo. Podobnie jak Applover pochodzi z Wrocławia i obecnie jest związana z Klubem Praesidium. Radosław Bułat, Jan Kamiński, Piotr Sędzik oraz Piotr Sobusiak z Applover są laureatami 10. edycji rankingu 50 Najbardziej Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

Jan Kamiński ApploverJesteśmy zaszczyceni, że możemy asystować Kindze w jej pogoni za judo w Polsce.

 Jan Kamiński, Co-Founder & Head of Sales w Applover

Współpraca z mistrzynią judo

Judo to jedna z najbardziej prestiżowych i uniwersalnych dyscyplin olimpijskich. Nie jest to jednak pierwsze spotkanie firmy z tą dyscypliną. Założyciele, Piotr Sędzik i Jan Kamiński od wielu lat są związani ze środowiskiem judo, sami uczestnicząc w sporcie. Razem z Kingą chcą promować prawdziwy sport i postawę pełną wytrwałości, tak ważną dla rozwoju IT.

Piotr_Sędzik

Lokalne inicjatywy, szczególnie związane ze sportem we Wrocławiu, zawsze były dla nas ważne. Osobiście byliśmy w nie zaangażowani, ale teraz możemy je wspierać jako Applover. Wspólne wartości naszej firmy i judo były dla nas głównym powodem, dla którego chcemy wspierać i kibicować Kindze oficjalnie.

Piotr Sędzik, CEO Applover

Założyciele Applover wierzą, że wspólnie dzielą się tym, co najlepsze w judo. Przyjaźń, uczciwość, szczerość i odwaga należą do wartości zakodowanych w DNA kodeksu moralnego judo.

Jan Kamiński ApploverZawsze podkreślaliśmy wagę dynamicznego rozwoju i dążenie do niego jest dla nas najważniejsze. Lubimy wyzwania. Lubimy pracować ze sobą, z dumą nazywamy siebie przyjaciółmi. A co najważniejsze, wspieranie kobiet w ich wzroście i rozwoju jest równie ważne w branży IT, jak w sporcie. Dlatego ta współpraca wydawała nam się naturalna.

Jan Kamiński, Co-Founder & Head of Sales w Applover

Patryk Iwaszkiewicz ApploverGłęboko wierzę, że droga do sukcesu i medali na Igrzyskach musi zostać wyznaczona mając na uwadze holistyczne podejście do zawodnika. To dla nas priorytet od początku działania klubu Praesidium. Cieszę się, że Applover rozumie i wspiera tak zdefiniowane inicjatywy. To właśnie dzięki strategicznym Partnerom możemy jeszcze bardziej kompleksowo wspierać nasz team judoków w walce o Igrzyska Olimpijskie.

 Patryk Iwaszkiewicz, Prezes Zarządu KS Praesidium Wrocław

Przyszłość polskiego judo – Kinga Klimczak

Kinga Klimczak zdobyła do tej pory pięć medali Mistrzostw Polski. Jest aktualną mistrzynią Polski, a także najwyżej sklasyfikowaną zawodniczką juniorek. Kinga zdobyła wcześniej wiele Pucharów Polski i była pierwszą Polką, która zdobyła złoty medal na w International Children’s Games 2017, czyli na mini-Igrzyskach Olimpijskich do lat 13 w Kownie.

Przewiduje się, że Kinga będzie przyszłością polskiego judo. Właśnie zakończył się jej transfer do zespołu KS Praesidium Wrocław, łącząc tradycję z nową jakością.. Ich wspólnym celem jest zakwalifikowanie Kingi do Igrzysk Olimpijskich 2024 w Paryżu i Igrzysk Olimpijskich 2028 w Los Angeles. I oczywiście zdobywanie medali. Ale to dopiero początek. Kolejne mistrzostwa, w których bierze udział Kinga odbędą się 26 czerwca. Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!

Applover to Full-Stack digital agency z miasta stu mostów. Nasze DNA to praca nad technologiami dla najbardziej dynamicznych i rozpoznawalnych start-upów na rynku krajowym i światowym. Zaczynaliśmy w 2016 roku jako grupa 4 przyjaciół i pasjonatów technologii, obecnie jesteśmy firmą zbudowaną z blisko 80 ekspertów. Od momentu powstania opracowaliśmy ponad 180 projektów. Applover został uznany przez Deloitte za Rising Star (Fast 50 Tech) w regionie CEE w 2019 roku, a w 2020 roku został wyróżniony w głównej kategorii rankingu FAST 50.

Klub Praesidium Wrocław powstał z idei stworzenia nowej jakości w polskim sporcie. Założyciele wywodzą się z Gwardii Wrocław, z którą łączy ich lata historii i setki zdobytych medali. Nazwa klubu Praesidium pochodzi z łaciny, oznacza „obronę, protektorat, gwardię”. W Praesidium łączy się tradycję z zupełnie nową jakością. Klub oferuje holistyczne podejście do zawodników, zapewniając im najwyższy poziom szkolenia i opiekę. Tak, aby mogli w pełni oddać się przygotowaniom do startów w zawodach.


Źródło: Applover

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF