...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Finał Mistrzostw Świata League of Legends 2021

WORLDS 2021

Nagroda pieniężna całego turnieju jest największa w historii rozgrywek League of Legends. Całość wynosi aż 2,25 mln dolarów. Dwa tygodnie zmagań w fazie grupowej Mistrzostw Świata 2021 w League of Legends (zwanych po prostu Worlds 2021) przyniosło wiele zwrotów akcji. Ostatecznie w fazie pucharowej (play-off) zawalczy 8 drużyn z różnych kontynentów.

Rozgrywki trwają od 5 października, teraz wchodzą w najbardziej ekscytującą fazę. Całość zostanie zwieńczona 6 listopada wielkim finałem w stolicy Islandii – Rejkiawiku. Głowna nagroda będzie podzielona na wszystkie drużyny ale to zwycięzca otrzymuje zagarnie aż 489 tysięcy dolarów. Lista głównych sponsorów jest imponująca: Red Bull, oppo, Mastercard czy też Mercedes-Benz, to tylko dowód na to, że e-sport przestał być tylko rozrywką.

Riot Games tradycyjnie zatroszczył się o zabawę dla graczy w postaci Pick’emu, czyli swobodnego obstawiania zwycięzców poszczególnych spotkań. Najlepsi typerzy mogą liczyć na nagrody w postaci wartościowych przedmiotów w grze. W dodatku za samo oglądanie na oficjalnej stronie Riotu gracze mogą zdobyć mniejsze nagrody w postaci ikon czy wirtualnej waluty w grze.


Autor:

Adam Daniluk 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF