...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Foodtech.ac – Laureaci Rankingu 50 kreatywnych 2022 – organizuje największą foodtechową imprezę roku – nie przegap i zapisz się już teraz!

Foodtech.ac to akcelerator startupów z branży spożywczo-technologicznej, który śmiało można nazwać reżyserem polskiej sceny foodtech. W ostatnim czasie co-founderzy Piotr Grabowski i Michał Piosik, oraz dyrektor zarządzający Michał Mądry otrzymali m.in. nagrodę SGH Żagle Biznesu, a także 14. miejsce na liście 50 Najbardziej Kreatywnych Ludzi w Biznesie dwunastej edycji rankingu Brief.pl.

 

Ludzie często pytają nas, czy wpływ przemysłu spożywczego na nasze środowisko jest naprawdę tak duży? Jest nie tylko duży – jest ogromny. 2 z 5 najbardziej zanieczyszczających branży na świecie, to przemysł spożywczy i rolniczy. Jednocześnie nie są one penetrowane przez głęboką technologię – a to jest dla nas świetna okazja biznesowa. Stworzyliśmy akcelerator, który wspiera innowatorów, by stali się przedsiębiorcami – Michał Piosik, co-founder Foodtech.ac

Akcelerator funkcjonuje od 2019 roku, a już za tydzień jego szóstą edycję uwieńczy Demo Day, za którego organizację odpowiedzialna jest koordynatorka Magda Grunwald-Sikora.

Czym więc jest Demo Day? To święto wszystkich startupów, fleksitarian, inwestorów, osób i firm, które widzą potrzebę zmiany sposobu w jaki żyjemy oraz możliwość ogromnych inwestycji w ten rynek. Podczas wydarzenia goście będą mieli okazję nie tylko do aktywnego obejrzenia prezentacji pięciu niezwykłych startupów z Batcha 6, ale także spróbowania ich produktów. I to nie wszystko! W zaprzyjaźnionej przestrzeni HubHub w centrum Warszawy będziecie mogli poznać także Wiele innych osób z foodtechowej społeczności, która liczy już prawie 1000 osób.

Brzmi smacznie? Kilkanaście startupów zaprezentuje swoje produkty i technologie w trakcie eventu – w tym roku organizatorzy ugoszczą między innymi robota, który naleje Wam drinka, świeże roślinne burgery, sery i jogurty, skóry z owoców i wiele innych. Główne danie to prezentacje biznesów, nad którymi pięć startupów z Batcha 6 pracowało przez ostatnie dwa miesiące. Oto mała zapowiedź:

  • Mihiderka – niskoprzetworzone zamienniki mięs z grzybów
  • Mel Pulveris – proszek z miodu uzyskany technologią suszenia rozpyłowego
  • SweetVegy – ciasteczka z warzyw
  • Bast Pack – naturalne opakowania konopne
  • B(N) Coffee – infuzowane azotem cold brew

Ostatnie pytanie – jak się zapisać? Wystarczy wejść na stronę https://evenea.pl/pl/wydarzenie/foodtech-batch6 i zapisać się na wydarzenie offline lub online. Bilety są darmowe, ale ich liczba jest ograniczona.

Zapraszamy inwestorów, media i ludzi zainteresowanych do wzięcia udziału w wydarzeniu i dzielenia się na social mediach. Wspólnie działajmy na rzecz lepszego świata – ratujmy go nie tylko na święta.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF