...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

GG Awards – nagrody społeczności

Polska scena League of Legends, Teamfight Tactics, VALORANT i wszystkich fanów świata Runeterry to różnorodne środowisko pełne znakomitych osobistości zasługujących na uhonorowanie i docenienie. Z myślą o graczach i fanach tego środowiska powstaje GG Awards - plebiscyt, w którym nagrody przyznawane są przez społeczność. Laureatów poznamy podczas festiwalu gier Meet at Rift Winter 2023 już 4 lutego.

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom społeczności najpopularniejszych w Polsce i na świecie gier organizator festiwalu Meet at Rift Winter 2023 – GAM3RS_X – postanowił po raz pierwszy w historii tych tytułów w Polsce zorganizować profesjonalny plebiscyt, w którym decydujący głos należeć będzie do społeczności. Brawurowe wywalczenie miejsca w europejskim LCS-ie, zagranie zapadające na zawsze w pamięci czy komentator, który rozbawia widzów do łez to bohaterowie, którzy zasługują na docenienie największego community w Polsce.

Nagrody GG Awards przyznane będa w ośmiu kategoriach, z czego sześć będzie odnosić się do minionego roku, i będą to:

 • Gracz Roku (2022),
 • Organizacja Roku  (2022),
 • Komentator Roku  (2022),
 • Twórca Roku  (2022),
 • Artysta Roku (2022),
 • Sponsor Roku  (2022).

Dodatkowo przyznane zostaną dwie nagrody w kategoriach specjalnych doceniających

 • Gracza Dekady (2012 – 2022),
 • Drużynę Dekady (2012 – 2022).

Głosy można oddawać codziennie, na stronie plebiscytu www.ggawards.pl do 30 stycznia. Uroczyste wręczenie nagród GG Awards odbędzie się na wieczornej gali, 4 lutego podczas festiwalu Meet at Rift Winter 2023. W skład jury wejdą profesjonalni gracze, content creatorzy, eksperci oraz oczywiście wszyscy fani.

Gala nagród plebiscytu GG Awards to jedna z atrakcji festiwalu gier Meet at Rift Winter 2023, który planowany jest w dniach 4-5 lutego w Warszawie, na terenie EXPO XXI przy ulicy Prądzyńskiego. Na przybyłych gości czekać będzie wiele atrakcji:

 • meet & greet z topowymi influencerami kojarzonymi z grami Riot Games, między innymi z Nervarienem, Kubonem, Rybsonem i wieloma innymi;
 • strefy free to play, na których entuzjaści gamingu będa mogli zmierzyć się w takich tytułach jak League of Legends, Valorant, Teamfight Tactics, Wild Rift czy Legends of Runeterra;
 • na scenie głównej ponownie zagoszczą rozgrywki esportowe, które dostarczą wiele emocjonujących scenariuszy;
 • konkurs cosplay, który wyłoni kolejnego zwycięzcę najatrakcyjniejszego stroju związanego z produkcjami Riot Games.

Partnerami najbliższej edycji Meet at Rift są Rockstar Energy Drink i Alior Bank wraz z Mastercard. Bank w swojej ofercie posiada Konto dla graczy. Dodatkowo we współpracy z Mastercard przygotowano zestaw specjalnych nagród, które szczególnie przypadną do gustu wszystkim graczom – klawiatury, myszki lub fotele gamingowe a nawet kody cyfrowe do najpopularniejszych konsol. Natomiast Rockstar Energy Drink zapewni wszystkim moc pozytywnych emocji, która przełoży się na fantastycznie spędzony czas podczas dwóch dni festiwalu. Patronat medialny wydarzenia objął Polsat Games, Radio ESKA, CD-Action oraz Interia.  Organizatorem festiwalu Meet at Rift Winter 2023 jest agencja GAM3RS_X, której celem jest dostarczanie dostarczanie emocji i rozrywki społeczności gamingowej, we współpracy z WE!RE Fantasy, które odpowiedzialne jest za komunikację w mediach i influencerów.

 

źródło: WE!RE Fantasy

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF