...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

IHG opuści dwóch zawodników!

IHG

Organizacja Illuminar Gaming wchodzi w przedsezon. Już po pierwszych wieściach transferowych możemy spodziewać się, że drużynę czeka gruntowna przebudowa.

Z drużyną League of Legends na zasadzie transferu pożegnają się Dominik „Zamulek” Biela i Tomasz „Eścik” Skwarczyński. W składzie pozostają Kamil „Lequ” Rosik, Krystian „Chris” Dobrzański, Kamil „xCharm” Linchard, Bartłomiej „VoV” Ryl. W tegorocznej kampanii drużyna zdobyła drugie miejsce w Ultralidze kwalifikując się do letniej edycji EU Masters. Niestety ich występ zakończył się na fazie grupowej. Poza tym, zajęli również drugie miejsce w Trinity Pucharze Polski 2021.

Jak informuje zarząd Illuminar – to moment, w którym drużyna wkracza w fazę odpoczynku po długim sezonie rozgrywek. Aktualnie sztab szkoleniowy będzie skupiał się na utworzeniu nowej kadry, która postawi poprzeczkę jeszcze wyżej i powalczy o mistrza Polski w 2022 roku.

Dziś rozstajemy się z Zamulekiem i Eścikiem na zasadzie transferu. Będą szukać nowych wyzwań jako zawodnicy topowych europejskich drużynach – gratulacje panowie! Zamulek to niezły wariat i dalej mam nagrany jego „winning moment” po meczu przeciwko PDW podczas bootcampu – prawie mnie powalił na ziemię z radości gdy wbiegłem do pokoju! Eścika miałem okazję pierwszy raz oglądać w grze podczas mojego projektu scouting’owego pod koniec 2019 roku i już wtedy przekonywałem go, aby jednak pograł coś w Polsce. Dziękuje chłopakom za cudowny sezon i mam nadzieję, że widzimy się na EU Masters 2022!
– Fryderyk „Veggie” Kozioł (Head of Esports)

Adam Daniluk