...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Opieka medyczna w ramach subskrypcji

doctor one

Polska przychodnia online ma być odpowiedzią na rosnące zainteresowanie prywatną opieką medyczną. Twórcy chcą stworzyć opiekę medyczną opartą na relacjach

W artykule znajdują się linki afiliacyjne. Po kliknięciu w nie, zostaniesz przeniesiony na stronę reklamodawcy, gdzie będziesz mógł zapoznać się z konkretną ofertą na produkt lub usługę. Klikając w linki afiliacyjne nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę redakcji brief.pl i naszą niezależność.

Doctor.one jest nowością nie tylko na rynku w Polsce, ale i na Świecie. Projekt powstaje przy współpracy Tomasza Rudolfa oraz Macieja Malendy, którzy już mogą pochwalić się pierwszymi inwestorami w rundzie pre seed.
Jednym z bodźców do rozwoju platformy były ostatnie lata, które poza zwiększonym zainteresowaniem prywatną opieką zdrowotną zdecydowanie rozwinęły leczenie zdalne.

Platforma przede wszystkim chce zapewnić bardzo dobre warunki pracy lekarzom, co przełożyć ma się również na zadowolenie pacjentów. Każdy użytkownik przypisany będzie do swojego doktora, dzięki czemu stan leczonego nie będzie obcy medykom. Sama platforma pozwolić ma na codzienny wirtualny obchód, w ramach którego do lekarza trafią nowe wyniki badań czy też wiadomości od chorych. W razie potrzeby kontakt możliwy jest zarówno przez czat, jak i połączenia głosowe lub video.
Kadrę medyczną na platformie mają tworzyć zarówno interniści, jak i specjaliści w konkretnych dziedzinach, z którymi klienci będą mieli szansę współpracować przez wiele lat.

Plany założycieli są ambitne, mowa o współpracy z dziesięcioma tysiącami lekarzy w pięciu krajach. Na ten moment jednak pierwszym rynkiem ma być Polska, a pierwsi pacjenci już mogą korzystać z platformy. Jest to kolejna rewolucja, po pojawieniu się usług takich jak lekarz online, która może wprowadzić zmianę na lepsze w polskiej medycynie.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF