Kolejna konferencja w ramach Kongresu 60 Milionów LIVE online!

60 Milionów Live Online

Ideą Kongresu 60 milionów jest integracja polskich środowisk biznesowych skupionych w kraju, a także poza jego granicami. Organizatorzy wydarzenia stawiają sobie za cel, aby zdefiniować aktualny status i charakter współpracy między polskimi ośrodkami biznesowymi, naukowymi i kulturalnymi w kraju i za granicą oraz określić wagę tej współpracy wraz z płynącymi z niej korzyściami.

4 czerwca 2020 o godzinie 20:00 odbędzie się kolejna konferencja Kongresu 60 Milionów LIVE online. Tym razem podczas wydarzenia wypowiedzą się osoby mieszkające na Ukrainie. Cykl konferencji ma na celu dotarcie do Polaków mieszkających w różnych Państwach na świecie, którzy opowiedzą, jak wygląda ich życie za granicą, jak budują tam swój biznes, jak się rozwijają oraz jak radzą sobie w zaistniałej na całym świecie sytuacji związanej z pandemią. Za nami już 4 konferencje online: Hiszpania, Wielka Brytania, USA oraz Australia. Tematy, które zostały podjęte podczas spotkania, dotyczyły ogólnej sytuacji przedsiębiorców , turystyki, zdrowego odżywiania, edukacji i oddolnych inicjatyw społecznych.

„Halo! Ukraina” to spotkanie z prawdziwym życiem Polaków za granicą. Podczas tej edycji konferencji głos w dyskusji zabiorą:

  • Damian Ciarciński – konsul generalny RP w Winnicy
  • Dominik Deszcz – dyrektor w firmie Aluprof System Ukraina
  • Ireneusz Damian DEREK – współwłaściciel i prezes przedsiębiorstw Plastics
    oraz w roli Moderatora:
  • Jerzy Wójcicki –doradztwo strategiczne i marketingowe, zarządzanie projektami

Zapraszamy Was serdecznie do wzięcia udziału w kolejnych Konferencjach Kongresu 60 Milionów LIVE online, które odbywać się będą cyklicznie, w każdy czwartek na Facebooku Kongresu 60 Milionów!

Transmisje online 60mln znajdziesz TU: https://www.facebook.com/60mln/live/ oraz https://youtu.be/338d-I3xAUA


Źródło: Informacja prasowa 60MLN.PL 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF