...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Mięsna ofensywa w e-sporcie. Trwa turniej Sokołów Cup!

Sokołów gaming

Firma Sokołów, znana z branży wędliniarskiej, przygotowała amatorski turniej w CS:GO

Sokołów Cup rozpoczął się 15 listopada. To nowy turniej CS:GO dla amatorów z pulą nagród wynoszącą 5000 zł organizowany przez firmę Sokołów, we współpracy z agencją beloud. Turniej jest transmitowany na kanale beloudGG i relacjonowany na ich social mediach. Dodatkowo podczas trwania rozgrywek organizowany będzie konkurs z atrakcyjnymi nagrodami.

Sokołów uruchomił także nową stronę internetową – www.esport.sokolow.pl. Strona jest poświęcona wszystkim działaniom, jakie firma prowadzi w obszarze e-sportu. Zawiera też informacje o trwającym konkursie oraz turnieju Sokołów Cup.

„Rozwój e-sportu jest niezwykle dynamiczny, także w naszym kraju. Grono pasjonatów tej formy sportowych zmagań – zarówno profesjonalistów, jak i amatorów, wciąż się poszerza. Firma Sokołów, wychodząc naprzeciw tym najbardziej aktualnym trendom, już od kilku lat aktywnie angażuje się we wsparcie e-sportu.  Doceniamy pasję, zaangażowanie i niezwykłe umiejętności fanów gier komputerowych. Chcemy im towarzyszyć w tej jakże ważnej dla nich formie rozrywki i spędzania wolnego czasu, tym bardziej że mamy dla wszystkich e-sportowych pasjonatów wiele ciekawych propozycji produktowych. Nasza firma była już m.in. partnerem Game Clash Masters, partnerem polskiej transmisji legendarnego turnieju IEM Katowice, jak również partnerem finałów ESL Mistrzostw Polski w CS:GO. Cieszymy się, że każda z tych inicjatyw spotkała się z niezwykle pozytywnym przyjęciem. Dlatego też nadszedł czas na nasze kolejne kroki w e-sportowym świecie.” – firma Sokołów


źródło: Sokołów

Adam Daniluk