...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Konferencja Esport Gaming Forum już dziś! Ostatnia szansa na zapisy

Esport Gaming Forum 2020

Już dziś o godzinie 13 rozpocznie się konferencja online Espot Gaming Forum 2020 – The change is now, która poświęcona jest aktualnym przemianom w branży esportowej i gamingowej. To ostatnia szansa na zapis. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Konferencja polecana jest wszystkim, którzy chcieliby poszerzyć swoją wiedzę o branży esportu i gamingu z biznesowej i marketingowej perspektywy. Wśród prelegentów znajduje się między innymi Torsten Haux (VP Global Media Rights w ESL), Jorge Schnura (cofounder Mad Lions), Alexander Lewin (VP distribution & programming w Blast), czy Misha Sher (Global Vice-President w Mediacom Sport & Entertainment).

Zaproszeni prelegencji zabiorą głos w dyskusjach, które podzielone są na cztery panele, po których rozpoczną się dedykowane webinary. Konferencja potrwa do godziny 17tej.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Event rozpocznie się dziś o godzinie 13 i w całości będzie dostępny na platformie hopin.to, za pośrednictwem której należy się zarejestrować.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF