...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Kongres 60 Milionów – Globalny Zjazd Polonii już w lutym w Miami! [BRIEF PATRONUJE]

miami kongres 60 milionow

Już w lutym 2022 roku odbędzie się kolejna edycja Kongresu 60 Milionów! Po raz 11. Polonia z całego świata będzie miała okazję się spotkać podczas tego wyjątkowego wydarzenia.

Po raz czwarty Kongres organizowany jest w Miami w dniach 10-12 luty 2022r!

Kongres 60 Milionów jako przede wszystkim Globalny Zjazd Polonii to wydarzenie, które poprzez wzmacnianie więzi polonijnych buduje międzynarodowe relacje biznesowe korespondujące z trendami XXI wieku. Zdefiniowanie szans na rozwój i wzmocnienie współpracy 60 milionów Polaków i osób polskiego pochodzenia rozsianych po całym świecie jest głównym, którego osiągnięcie pozwoli na rozwój globalnej sieci kontaktów biznesowych opierających się na wartościach polonijnych oraz zidentyfikowanie tych płaszczyzn kooperacji, na których warto rozwijać i umacniać dotychczasowe relacje, a także poszukiwanie nowych, istotnych z ekonomicznego i wizerunkowego punktu widzenia obszarów wspólnego działania. Oprócz specjalistycznych paneli każda edycja Kongresu podejmuje temat kierunku rozwoju marki Polski.

O Kongresie 60 Milionów usłyszałam po raz pierwszy cztery lata temu, ale do dziś pamiętam swoją reakcję. Nareszcie!

W przestrzeniach polonijnych istnieje oczywiście wiele szlachetnych inicjatyw, ale żadna z nich nie jest porównywalna z Kongresem. Nie tylko łączy on bowiem pokolenia Polaków za granicą oraz w kraju, integrując polskie środowiska biznesowe, naukowe i społeczne, ale stanowi także okazję do szczerych rozmów na temat naszego miejsca na świecie. Jako działaczka polonijna, która wyjechała do Australii prawie 40 lat temu, zawsze poszukuję obszarów do wymiany poglądów, co z kolei pomaga mi w udoskonaleniu rozwoju mojej firmy (www.polaron.eu), która od 2000 roku zajmuje się tłumaczeniami na 176 języków oraz obywatelstwem polskim. Ponieważ Kongres przyczynia się do zjednoczenia społeczności polskich na świecie i zacieśnienia więzów na przestrzeni wielu płaszczyzn, w tym pokoleniowych, wydarzenie to jest dla mnie kluczową platformą biznesową.

Osobiście uczestniczyłam już w pięciu edycjach kongresu, w tym on-line, dlatego też gorąco zachęcam państwa do udziału w zbliżającym się kongresie w Miami. To kolejna edycja konferencji w całości poświęconej kwestiom współpracy gospodarczej, kulturowej i naukowej w przestrzeniach polonijnych. W tym roku organizatorzy rozszerzają formułę kongresu o wyjątkowe wydarzenie towarzyszące. Kongres kierowany jest głównie do osób zawodowo lub społecznie związanych z Polską i Polonią. Organizatorzy podkreślają, że największą zaletą wydarzenia jest jego otwarta formuła, gwarantująca dostęp do wiedzy eksperckiej oraz integrację pomiędzy uczestnikami. Program jest niezwykle merytoryczny, ponadto zaplanowano wiele wydarzeń specjalnych.

Jeśli jest w tym roku tylko jedno wydarzenie, w którym państwo będziecie brać udział, niech to będzie Kongres 60 Milionów. Do zobaczenia.

Eva Hussain jest uznanym liderem w dziedzinie tłumaczeń pisemnych, ustnych i obywatelstwa europejskiego. Regularnie przedstawia i wykłada na konferencjach, uniwersytetach i instytucjach szkoleniowych na temat usług językowych, świadomości kulturowej i historii. Jest założycielką Polaron i aktywnie przyczynia się do globalnego rozwoju firmy. Niektóre z jej wcześniejszych inicjatyw obejmują zarządzanie i działalnością operatora telekomunikacyjnego oraz administrację wydziału ds. osób starszych i niepełnosprawnych w lokalnym samorządzie. Przez lata Eva wniosła ogromny wkład w branżę tłumaczeń pisemnych i ustnych oraz w społeczność polską i żydowską na całym świecie.

 

W programie obok licznych merytorycznych spotkań z ekspertami znajdą się również atrakcyjne wydarzenia towarzyszące. Wśród nich profesjonalny turniej 60 MILLION GOLF CUP oraz akademia golfa. Dodatkowo na uczestników czekać będzie wyjątkowy bankiet połączony biznesowym networkingiem na ogromnym jachcie Midnight Sun. Uczestnicy będą mieli też szansę wzięcia udziału w ekskluzywnym Balu Polonaise organizowanym już od 50 lat przez Amerykański Instytut kultury Polskiej w Miami.

W wydarzeniu weźmie udział wielu prominentnych przedsiębiorców, aktywistów, przedstawicieli świata kultury i polityki.

Śledźcie Kongres 60 Milionów na Facebooku!


Źródło: Kongres 60 Milionów

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF