...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

M.APP – aplikacja stworzona przez polski startup dla brytyjskiej Partii Pracy

Wrocławski startup Meeting Application stworzył aplikację pozwalającą poprawić komunikację na zjeździe People Momentum. Została zaprezentowana na konferencji Partii Pracy w Brighton.

Nie jest to pierwszy projekt Meeting Application dla ważnych graczy politycznych. Startup  współpracował już z partią polityczną w Włoch oraz Komisją Europejską czy rządem Stanów Zjednoczonych. Z aplikacji stworzonej przez Wrocławian korzysta także CARE – jedna z największych organizacji humanitarnych na świcie.

M.APP została zaprezentowana i zastosowana na czterodniowej konferencji Partii Pracy w Brighton. Momentum planuje używać aplikacji w obecnej formie do marca 2018 roku.  Aplikacja przede wszystkim miała poprawić komunikację między organizatorami, a uczestnikami zjazdu People’s Momentum.

Jak mówi Adrian Czyczerski, właściciel Meeting Application: Aplikacja stanowiła podręczny informator dla członków ruchu Peoples Momentum. 

Aplikacja przede wszystkim:

  • pozwalała na bieżąco oceniać nowe założenia programowe prezentowane podczas konferencji
  • pozwalała na edycję harmonogramu, dzięki czemu wszelkie zmiany widoczne były natychmiastowo w aplikacji
  • pozwala na wysyłanie powiadomień o najważniejszych wydarzeniach, nagłych zmianach
  • pozwalała na komunikację uczestników wydarzenia, tworzenie wspólnej galerii zdjęć czy pobierania ofert skierowanych dla członków partii.

Dlaczego to właśnie wrocławski startup Meeting Application został wybrany do stworzenia aplikacji?

Jesteśmy rozpoznawalną marką wśród producentów tego typu produktów – w 2016 roku przez serwis G2Crowd zostaliśmy wybrani jako najlepsza aplikacja konferencyjna. Czyli po prostu dobry produkt. Mamy za sobą już zrealizowane projekty z partią polityczną z Włoch, Komisją Europejską, rządem Stanów Zjednoczonych i Singapuru. Takie doświadczenie i wiedza zdobyta w 29 rynkach pozwala nam stawiać się w roli eksperta – to z kolei przekłada się na spokój klienta, który ma wystarczająco dużo stresów przed organizacją takiego wydarzenia. Możliwość sprawdzenia aplikacji przed zakupem była również bardzo ważna. Zobaczenie produktu przed ostateczną decyzją to również ceniona przez Peoples Momentum wartość – wiele firm oferuje obietnice, my te obietnice pokazujemy przed płatnością – komentuje Adrian Czyczerski.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF