...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Przedłużamy zgłoszenia do 10. edycji rankingu 50 Kreatywnych

zgłoszenia 50 kreatywnych przedłużone

Zgłoszenia do jubileuszowej edycji rankingu 50 Najbardziej Kreatywnych Ludzi w Biznesie zostają przedłużone do 26 maja.

Odkąd jesteśmy w stanie kwarantanny, nieustająco odbieramy od naszych Laureatów, Partnerów, przedsiębiorców i najrozmaitszych organizacji prośby o wsparcie w tym trudnym czasie. Przystąpiliśmy do wielu inicjatyw, a przede wszystkim udostępniliśmy nasze łamy wszystkim, którzy stracili wcześniejsze kanały komunikacji z klientami czy partnerami biznesowymi.

Nowa sytuacja sprawia, że każdy z nas pracuje dwa razy więcej: staramy się obsługiwać bieżącą działalność firm i równolegle wypracować strategię na nową sytuację. Zmiany, które być może wielu z nas planowało za jakiś czas, zostają przyspieszone przez okoliczności: szybsza transformacja cyfrowa, przeniesienie części lub całości biznesu z offline do online.

Zupełnie nowa rzeczywistość, nowe wyzwania o skali wcześniej niespotykanej już w pierwszych tygodniach trwania epidemii i kwarantanny wyzwoliły ogromnie dużo kreatywności i innowacyjności w polskich przedsiębiorcach, naukowcach i studentach. Mamy nadzieję, że także projekty z ostatnich i nadchodzących tygodni znajdą swoje odzwierciedlenie i zostaną docenione w tegorocznym rankingu.

Dlatego też wychodząc naprzeciw zapracowanym i ratującym swoje wschodzące biznesy kandydatom do tytułu 50 Najbardziej Kreatywnych Ludzi w Biznesie chcemy przedłużyć możliwość zgłaszania się do konkursu co najmniej o miesiąc, czyli do 26 maja.

Zasady zgłaszania się nie zmieniają: przystąpienie do Rankingu jest bezpłatne i polega na wypełnieniu pełnego zgłoszenia i dołączenia materiału 60-sekundowego wideo. Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie https://kreatywni.brief.pl/

Laureatami Rankingu byli m.in.: twórcy CD Projektu, Platige Image, Brand24, Brainly, Inda Hash. Zachęcamy do lektury historii naszych poprzednich laureatów:

Piotr Lewandowski — ParrotOne
Martyna Zastawna — WoshWosh
Anna Skórzyńska — Szumisie
Natalia Myszkowska — Cateringoo

partnerzy 50

Joanna Makolus