...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Przyszłość edukacji – edukacja przyszłości

Podnoszenie kompetencji pracowników to gwarancja wysokiej jakości ich pracy, ich skuteczności, a co za tym idzie efektywności biznesowej firmy. Niestety, w przeciwieństwie do dużych przedsiębiorstw, małe i średnie nie zawsze mają możliwości finansowe do tego, aby zapewnić swojemu zespołowi odpowiednie szkolenia.

Dla bardziej ambitnych i wytrwałych Internet to morze możliwości. Jednak nie każdy z nas ma czas, by na własną rękę rozwijać swoje umiejętności, a druga i najważniejsza sprawa – to nie każdy wie, jakich materiałów powinien szukać.

Z pomocą przychodzi Skillveo, które z sukcesem pracuje już dla 50 przedsiębiorstw. Za sprawą szkoleń, dostępnych online, pracownicy rozwijają wiedzę, która ich zdaniem jest dla nich najistotniejsza.

– Nasz produkt to odpowiedź na potrzeby rynku. Skillveo oferuje możliwość rozwoju zawodowego pracowników w przystępnej cenie i w dowolnie wybranym przez nich czasie – wyjaśnia założyciel Przemysław Kadula.

Ponad 320 godzin szkoleń z takich obszarów jak marketing, sprzedaż czy rozwiązania IT. Użytkownicy w dowolnie wybranym czasie mogą włączyć interesujący ich temat i za sprawą krótkich 5-7 minutowych lekcji przyswoić fragment wiedzy.

– Obserwujemy, że takie „szkolenie na żądanie” spotyka się z dużym zainteresowaniem zarówno właścicieli firm, jak i ich pracowników. Dzięki temu nowe umiejętności są przyswajane według zapotrzebowania i w momencie, który jest do tego najodpowiedniejszy – dodaje Kadula.

Skillveo to idealne rozwiązanie także dla fanów tradycyjnych form edukacji. Uczestnicy, mogą uzupełnić swoją wiedzę z wcześniejszych zajęć. Taka forma stanowi praktyczne przełożenie i powtórzenie różnych materiałów. Dodatkowo, osoby z działów HR mają dostęp do tego rozwiązania i widzą, jakie zajęcia cieszą się największą popularnością, ile czasu faktycznie pracownicy spędzają w systemie Skillveo, co pozwala na sprawdzenie, czy jego implementacja w firmie działa.

– Współczesny świat wymaga od nas stałej edukacji. Nasze rozwiązanie jest efektywne kosztowo i skuteczne w zakresie podnoszenia kwalifikacji. Mamy dowody na jakościowe podnoszenie umiejętności pracowników, korzystających z naszego produktu, a co się z tym wiąże – dzięki Skillveo nasi klienci zarabiają więcej – mówi Kadula.

 

::

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF