...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Rozrywka inna niż wszystkie, czyli wirtualna rzeczywistość na evencie firmowym

oculus-wynajem

Chcesz zadbać o niezapomniane wrażenia na imprezie firmowej? Zapewnij pracownikom firmy atrakcje, które raczej nie kojarzą się z miejscem publicznym, tylko domowym zaciszem.

Wystarczy, że zamówisz dla uczestników urządzenia VR, jak Oculus. Wynajem sprzętu znacznie obniży koszt ich użytkowania.

Gry zręcznościowe jako sposób na integrację

Planujesz zajęcia integracyjne dla pracowników firmy? A może szykuje się okrągła rocznica marki, urodziny prezesa lub inne wydarzenie okolicznościowe? Jednym z ciekawszych pomysłów na wspólną zabawę są gry zręcznościowe. Współczesny rozwój technologii pozwala na rozegranie zawodów bez konieczności wychodzenia na zewnątrz. Wystarczy zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt, np., wynająć Oculus. W Plenti możesz zamówić wybrany sprzęt na krótki okres czasu, lub też w opcji dłuższej subskrypcji. Zyskasz nowy sprzęt, który jest bardzo prosty w obsłudze.

Dodatkowa atrakcja na warsztatach i szkoleniach

Dlaczego warto uatrakcyjnić zabawę wirtualną rzeczywistością? Oferta VR jest bardzo bogata. Z powodzeniem dobierzesz jej tematykę do imprezy firmowej, targów, szkoleń, warsztatów, urodzin czy też spotkań integracyjnych. Dzięki nowoczesnym goglom Oculus zapewnisz wszystkim niezapomniane wrażenia. Autonomiczne gogle nie muszą być zintegrowane z komputerem, choć istnieje taka możliwość. Nie potrzeba do nich także żadnych kabli. Dzięki temu gadżet można użytkować praktycznie wszędzie. Zakładasz go na głowę, chwytasz w dłoń dwa kontrolery i przenikasz do środka gry.

Wynajem Oculusa – jak to działa?

Nie każdy jest miłośnikiem gier komputerowych. Mniej przekonanych do takiej formy rozrywki warto zachęcić możliwością przetestowania gogli. Dzięki kontrolerom dotykowym Oculus można przenieść ręce i gesty bezpośrednio do gry. Wszystkie ruchy, rzuty i wymachy pojawiają się z realistyczną precyzją. Zabezpieczenia Oculusa sprawiają, że nie zderzysz się z realnymi przedmiotami znajdującymi się w pobliżu. Jednocześnie słyszysz pozostałych uczestników gry.

Planujesz event w Warszawie? Gogle Oculus możesz mieć już w kilkadziesiąt minut po tym, jak złożysz zamówienie w specjalnej aplikacji. Jeśli jesteś z innego miasta, usługa jest dostępna dzięki Paczkomatom InPost.


Źródło: plenti.app 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF