...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Startuje druga edycja gamingowego talent show – SkillFactor

SkillFactor

Na początku tego roku odbyła się pierwsza edycja projektu SkillFactor - połączenia talent show z turniejem gamingowym w Counter Strike: Global Offensive. Po ciepłym przyjęciu pierwszej edycji, organizatorzy zdecydowali się na kontynuację projektu podczas drugiego sezonu wydarzenia.

Formuła pozostaje niezmienna – czterech influencerów (profesjonalnych graczy esportowych, streamerów i osób związanych ze światem gier) weźmie pod swoje skrzydła po jednej drużynie wyłonionej podczas kwalifikacji, a następnie postara się przekazać swoim podopiecznym wiedzę nie tylko na temat samej gry, ale i również dyscypliny i innych umiejętności niezbędnych do osiągnięcia sukcesu.

Gwiazdami drugiej edycji SkillFactor są: Daniel „STOMP” Płomiński, Marika “ikusiaa” Gąsiorowska, Ewa “mrs.honey” Wyszatycka oraz Kuba „KubiK” Kubiak.

Pierwsza edycja SkillFactor przeszła nasze oczekiwania. Bardzo duże zaangażowanie ze strony graczy startujących w turnieju i influencerów przełożyło się na pozytywny odbiór zarówno wśród branży, jak i oglądających. Druga edycja przyniesie jeszcze więcej emocji, a sprawdzona formuła zostanie uzupełniona o nowe i ciekawe aktywności o których jeszcze nie będziemy wspominać. Fani będą mile zaskoczeni. To kolejny krok w rozwoju zarówno projektu, jak i naszej agencji.

Daniel Piątek, Prezes VYRAL

Cieszymy się, że po raz kolejny możemy dostarczyć młodym graczom emocji i pomóc im zaistnieć w świecie esportu. Pierwsza edycja projektu była na początku wielką niewiadomą, ale okazało się, że był to strzał w dziesiątkę. Mamy nadzieję, że SkillFactor na stałe zagości w świadomości polskich graczy.

Arkadiusz Chimiak, Doradca Zarządu ds. Marketingu ACTION. S.A.

Partnerami i sponsorami projektu są ACTINA, Gram.pl, Sferis.pl, ASUS ROG, HP Omen oraz AMD.
W trakcie trwania wydarzenia przygotują oni specjalne promocje na peryferia, komputery gamingowe oraz podzespoły, które będzie można znaleźć na stronie internetowej SkillFactor. Producentem projektu po raz kolejny jest agencja marketingowa VYRAL.

Więcej informacji na temat SkillFactor oraz bieżącą komunikację będzie można znaleźć na social media:
Facebook: https://www.facebook.com/SkillFactorpl,
Grupa na Fb: https://www.facebook.com/groups/765113920767153
Twitter: https://twitter.com/skillfactorpl ,
Instagram: https://www.instagram.com/skillfactorpl
Twitch.tv: https://www.twitch.tv/vyralpro

oraz na oficjalnym serwerze Discord: https://discord.gg/UM4zDN3PbE


Źródło: SkillFactor

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF