...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Studio Postprodukcji DELAPOST wspiera młodych filmowców na 42. FPFF w Gdyni

Studio postprodukcji DELAPOST jest fundatorem wyróżnienia specjalnego dla najlepszego filmu w Konkursie Filmów Krótkometrażowych na 42. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

18 września startuje kolejna edycja gdyńskiego festiwalu. Konkurs Filmów Krótkometrażowych umożliwia śledzenie dokonań najzdolniejszych filmowców młodego pokolenia oraz wyróżnienie najlepszych z nich.

Studio DELAPOST ufundowało nagrodę o wartości 25 000 zł, na realizację projektu reżysera, którego film kapituła tegorocznej edycji konkursu uznana za najbardziej wartościowy i wyróżniający się szczególnymi walorami artystycznymi lub warsztatowymi.

Wierzymy w „świeże spojrzenie”, kreatywność i otwartość młodych twórców. Wiemy, że ich współpraca z doświadczonymi ekspertami może być bardzo efektywna i rozwojowa dla każdej ze stron. Chcemy wesprzeć młodych filmowców poprzez ułatwienie im produkcji kolejnego filmu.” – powiedział Maciej Maciantowicz, członek zarządu Delapost.

O nagrodę studia DELAPOST zawalczy 26 filmów. Do konkursu zakwalifikowały się filmy   wyprodukowane przez szkoły filmowe, akademię teatralną oraz niezależnych producentów,      w tym debiutujących w ramach projektu „30 minut” – Studio Munka Stowarzyszenia Filmowców Polskich.

Obradom Jury przewodniczyć będzie Joanna Krauze. Nagroda Delapost zostanie wręczona 22 września podczas Uroczystej Gali.

Konkurs Filmów Krótkometrażowych powstał z połączenia dwóch wcześniejszych konkursów odbywających się w ramach gdyńskiego Festiwalu – Konkursu Fabularnych Filmów  Krótkometrażowych i Konkursu Młodego Kina.

DELAPOST to studio postprodukcyjne, oferujące kompleksowe usługi w zakresie kreacji i obróbki obrazu, dźwięku, animacji 3D, efektów specjalnych oraz kompozycji. W strukturze studia działają twórcy z wieloletnim doświadczeniem. Za montaż odpowiada Marcin Kot Bastkowski, montażysta filmów Jerzego Hoffmana, Janusza Kondratiuka, Macieja Dejczera, Hanny Polak. Korekcja barwna to dział należący do New Wave, któremu zaufali tacy operatorzy jak, m.in.: Sławek Idziak, Artur Żurawski, Tomek Dobrowolski, Andrzej Wolf, Kamil Płocki, czy Arek Tomiak.

Poprzez kreatywne łączenie sztuki i najnowszych rozwiązań technologicznych studio realizuje projekty na najwyższym poziomie i w doskonałej jakości technicznej.  Istniejące od 2007 roku studio ma na swoim koncie kilkaset realizacji reklamowych, filmowych oraz telewizyjnych. Jest też jedną z  pierwszych firm na polskich rynku specjalizującą się w postprodukcji filmów 360 stopni i VR.

Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni trwa się od 18 do 23 września 2017 roku.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF