...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Święta na urlopie

oferty last minute

Boże Narodzenie jedni lubią, inni nie. Nie da się jednak ukryć, ze przedświąteczna gorączka jest odczuwalna już sklepach już w listopadzie, co mocno wpływa na to, że przestają być one wyjątkowe. A może by tak zamienić tegoroczne święta z topniejącym śniegiem albo deszczem na dłuższy urlop w ciepłych krajach?

Boże Narodzenie jest bardzo rodzinnym i pełnym ciepła okresem w ciągu roku. Chcemy odpocząć, spędzić czas z bliskimi i uczcić ten czas w należyty sposób. Pierwsze skojarzenia, jakie mamy ze świętami to oczywiście choinka, mikołaj i śnieg.

O ile mikołajów i choinek jest pod dostatkiem, to ze śniegiem na święta bywa już różnie. Zmieniający się klimat sprawia, że wizja białego puchu spadającego z nieba w Wigilię przed kolacją i bitwa na śnieżki następnego dnia rano staje się abstrakcją. Od kilku lat zima sprawia w święta psikusa szaroburą deszczową pogodą.

To sprawia, że wielu z nas przestaje czuć ten magiczny klimat. Chcemy odpocząć i skorzystać z urlopów, a kiedy pogoda jest tak mocno przygnębiająca, trudno zaplanować choćby małą wycieczkę po okolicznych atrakcjach turystycznych.

Wiele osób zaczyna się także czuć przytłoczonych świąteczną gorączką trwającą w sklepach niemal od połowy listopada. Święto staje się coraz bardziej komercyjne, a niejednokrotnie przygotowania do rodzinnych obchodów Bożego Narodzenia oznaczają wiele dni przygotowań. W efekcie, zamiast odpoczywać – czujemy się jeszcze bardziej zmęczeni, zarówno fizycznie, jak i psychicznie.

oferty last minute

Z tego też względu coraz więcej ludzi decyduje się na wyjazd na dłuższy urlop i spędzenie świąt z dala od domu w towarzystwie piasku, wody i palm. Jakie są najpopularniejsze destynacje? Tajlandia, Wyspy Kanaryjskie, Dubaj, Republika Zielonego Przylądka, Zanzibar, Malediwy, Dominikana, Egipt czy Turcja. Wszędzie w sezonie zimowym panują temperatury powyżej 20 stopni Celsjusza, więc taki wyjazd to świetne rozwiązanie dla zimorodków. Gdzie szukać korzystnych ofert na taki wyjazd? Najlepiej wśród propozycji last minute biur turystycznych. Zobacz najlepsze last minute na Turystyczny Ninja.

turystyczny ninja oferty

Wycieczka na święta pod palmę, jest także świetnym rozwiązaniem na prezent. Jeśli chcesz przeznaczyć trochę większy budżet i sprawić komuś naprawdę wyjątkowy prezent, w wielu biurach podróży masz możliwość kupienia bonu na określoną kwotę do wykorzystania. Można je zasilić zazwyczaj dowolną kwotą i wykorzystać na wybraną przez obdarowanego wycieczkę.

Jeśli rozważasz więc spędzenie świąt w innej formie niż dotychczas, zastanów się, czy oferta last minute do ciepłych krajów nie będzie właśnie dla ciebie idealnym rozwiązaniem.

oferta last minute

 


Źródło: Turystyczny Ninja 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF