...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Świetne wyniki Arcane!

Arcane

Za nami premiera pierwszego aktu serialu "Arcane" od twórców League of Legends. Produkcja Riot Games już teraz uzyskała wyniki plasujące ją na pierwszym miejscu w prawie 40 krajach.

Po zakończeniu Mistrzostw Świata, Riot pokazał pierwsze trzy odcinki długo wyczekiwanego serialu animowanego. „Arcane” opowiada historię bohaterów z najpopularniejszej gry e-sportowej – League of Legends. W serialu pojawiają się znani z gry herosi – Vi, Jayce, Jinx, Caitlyn, Ekko i Viktor. Kolejne akty będą udostępniane co tydzień, seria ma liczyć łącznie 9 odcinków (3 akty po 3 odcinki).

Arcane od premiery okupuje pierwsze miejsce w kategorii „Najczęściej oglądane” na platformie Netflix, przebijając popularny Squid Game. Serial króluje aktualnie w 38 krajach, także w Polsce. Portal IMDB ocenił pierwsze trzy odcinki na 9,4/10, co jest jednym z lepszych wyników na stronie. Arcane to pierwsza pełnometrażowa produkcja dewelopera, przez ostatnie lata stworzyli masę krótkich animacji rozszerzających uniwersum ich gry.

Adam Daniluk