...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Druga edycja turnieju League of Legends w ESPORT SPOT

ESPORT_SPOT_RIFT

ESPOT we współpracy z Mercedes-Benz rusza z kolejnym turniejem offline w grę League of Legends. Druga edycja ESPORT SPORT RIFT by Mercedes-Benz odbędzie się w dniach 20-21 listopada w Warszawie.

W poprzedniej edycji rozgrywek wzięło udział 8 drużyn z całej Polski. Teraz turniej zostanie rozszerzony do 16 ekip. Organizatorzy przygotowali niezwykle atrakcyjne i ciekawe nagrody, z łącznej puli sięgającej aż 15 000 zł! Prócz nagród pieniężnych dla zwycięzców przygotowano hulajnogi oraz masa fantastycznych gadżetów od firmy Mercedes-Benz.

Wydarzenie odbędzie się w gamingowym sercu Warszawy – ESPORT SPOT w Elektrowni Powiśle przy ul. Zajęczej 4. Na turnieju będzie można spotkać wszystkich zawodników League of Legends z Illuminar Gaming!

„Pierwsza edycja turnieju League Of Legends organizowana wspólnie z marką Mercedes-Benz w ESPORT SPOT, okazała się ogromnym sukcesem. Dlatego wspólnie podjęliśmy decyzję o kontynuacji rozgrywek. Myślę, że dzięki takim inicjatywom możemy dać szansę oraz wspierać w rozwoju młodych zawodników, którym niestety brakuje miejsca na pokazanie swoich umiejętności.”  – Piotr Adamski, Head of Esports & Gaming w ESPORT SPOT

Zapisy do drugiej edycji ESPORT SPORT RIFT by Mercedes-Benz już się rozpoczęły i potrwają do połowy listopada. Formularz zgłoszeniowy, a także szczegółowe informacje na temat zapisów dostępne są na stronie.

 

Adam Daniluk