...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Tniemy koszty w firmie

wirtualne biuro

Okres pandemii nie przysłużył się w sensie pozytywnym przedsiębiorcom. Wielu z nich musiało ograniczyć swoją działalność, zwolnić część kadry pracowniczej, a nawet zamknąć firmę. Ci co przetrwali szukają nadal pomysłów na oszczędności. Jednym z pomysłów może być wirtualne biuro. Wirtualny adres to możliwość korzystania z sal konferencyjnych na potrzeby swojej firmy. W biurze wirtualnym znajdziemy także dodatkowe usługi. Świetna lokalizacja to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorców, firm, a wszystko w atrakcyjnej cenie.

1. Biuro Wirtualne Warszawa

2. Koszty prowadzenia wirtualnego biura

3. Wirtualne biuro – usługi dodatkowe

4. Wirtualne biura – pomoc w zakresie kampanii marketingowych

Biuro Wirtualne Warszawa

Biuro Wirtualne Warszawa to sposób nie tylko na oszczędności w firmie, ale również na prestiżowy adres, który ułatwi nam kontakty z klientami oraz może okazać się świetną reklamą dla naszej działalności. Wirtualne Biuro Zielna 39 https://zielna39.pl/ to sposób prowadzenia firmy z prestiżowym adresem oraz z możliwością outsourcingu niektórych usług. Biuro to podlega pod Pierwszy Urząd Skarbowy Warszawa Śródmieście oraz pod Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie. W ramach usług otrzymuje się siedzibę w samym sercu Warszawy, w historycznym budynku PAST-y i tenże adres posłuży do rejestracji naszej firmy. W ramach outsourcingu otrzymujemy pełną obsługę korespondencji firmowej, w tym skanowanie, przesyłanie oraz odbiór naszej korespondencji na wskazany przez nas adres. Nie od dziś wiadomo, że firmy posiadające adres w Warszawie cieszą się prestiżem, pozyskując dzięki temu o wiele łatwiej klientów, porównując do innych miejsc w Polsce.

Koszty prowadzenia wirtualnego biura

Koszty obsługi biurowej wirtualnego biura są dużo niższe niż dotychczas musieliśmy wydawać. Wirtualne biuro Warszawa proponuje kontakt poprzez prosty formularz na stronie, bądź kontakt telefoniczny w celu ustalenia szczegółów współpracy. W formularzu wystarczy podać nazwę przedsiębiorstwa, e-mail, nr telefonu, orientacyjny okres współpracy oraz należy zawrzeć w nim dodatkowe informacje. W krótkim czasie otrzymamy odpowiedź.

Wirtualne biuro – usługi dodatkowe

Wynajem wirtualnego biura niesie z sobą dodatkowe możliwości jak choćby:

– obsługa korespondencji na najwyższym poziomie,

– skan korespondencji,

– możliwość skorzystania z sali konferencyjnej w uzgodnionych godzinach i komfortowych warunkach,

– zlecenie kampanii online,

– stworzenie reklamy video,

– usługi księgowej.

Umowę najmu możemy spisać na czas nieokreślony. Sale konferencyjne można wynająć na spotkania biznesowe. Mając wirtualny sekretariat w samym centrum Warszawy nie ma konieczności codziennej obecności z naszej strony. Z klientami możemy spotykać się na sali spotkań Warszawa Śródmieście prowadząc działalność w zupełnie innym mieście.

Wirtualne biura – pomoc w zakresie kampanii marketingowych

Partnerzy Biura Zielna39 pomogą zwiększyć świadomość marki, oraz sprzedaż na każdym etapie rozwoju firmy. To nowoczesne rozwiązanie pozwala na oszczędności nie tylko pieniędzy, ale również czasu. Oferta na wynajem adresu, sal konferencyjnych, oraz dodatkowych usług, jak choćby skanowanie korespondencji i wysyłka e-mailem jest niedroga a poprawia wizerunek twojej firmy.

Wynajem biura wirtualnego dla naszego przedsiębiorstwa, w tak dogodnej i prestiżowej lokalizacji, połączony ze strategią marketingową może przynieść ogromne korzyści. Taka inwestycja zwróci się wielokrotnie. Doradcy zaś pomogą w razie potrzeby w rejestracji firmy i w założeniu działalności gospodarczej.


Źródło: Zielona39

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF