...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Trwa nabór do ostatniej rundy programu AccelUp

AccelUp nabor dla startupw

Do 30 listopada startupy działające w obszarach fintech, insurtech oraz telco mają okazję na zaaplikowanie do ostatniej, czwartej rundy programu akceleracyjnego AccelUp. Na uczestników czeka bezzwrotne dofinansowanie w wysokości do 200 tys. PLN, mentoring i wsparcie eksperckie oraz przeprowadzenie PoC z partnerami programu: Santander Bank Polska, AXA Partners, Santander Consumer Bank, RITS - Relyon IT Services oraz Santander Leasing.

Przed zakończeniem naboru, przedstawiciele startupów mają okazję porozmawiać z reprezentantami odbiorców technologii i sprawdzić, czy oferowane przez nich produkty odpowiadają zapotrzebowaniom partnerskich korporacji. Akcelerator Accelpoint organizuje serię 90-minutowych spotkań online, podczas których przedstawiciele partnerów akceleracji opowiedzą szczegółowo o swoich oczekiwaniach oraz odpowiedzą na pytania zadawane przez uczestników sesji.

Obecny nabór to już ostatnia szansa na udział w programie akceleracyjnym AccelUp. Zarówno my, jak i nasi partnerzy jesteśmy bardzo zadowoleni z jego dotychczasowych osiągnięć i mamy wielką nadzieję, że startupy, które zakwalifikują się do ostatniego batcha będą stanowiły wisienkę na torcie całego programu. Przez ostatnie dwa lata akcelerację AccelUp ukończyło 19 startupów, a kolejne 15 jest w trakcie jej trwania lub finalizacji. Wśród naszych absolwentów wymienić można m.in. tak rozpoznawalne projekty jak Symmetrical.ai, AI Busters, Alphamoon, RevDeBug czy Plenti. W wypadku większości projektów doszło już do komercjalizacji ich technologii. W ramach ostatniego naboru planujemy rekrutację minimum 15 startupów. Ich akceleracja rozpocznie się w styczniu i potrwa do czerwca 2021.

Maciej Majewski, Head of Acceleration w Accelpoint

Do udziału w sesjach z partnerami programu zgłaszać się można poprzez linki zamieszczone na stronie internetowej akceleratora Accelpoint (www.accelpoint.pl). Sesje planowane są w następujących dniach i godzinach:

Santander Leasing:
Data: 13.11.2020 (piątek)
Godzina: 11:00-12:30

Santander Bank Polska:
Data: 16.11.2020 (poniedziałek)
Godzina: 11:00-12:30

Santander Consumer Bank SA:
Data: 17.11.2020 (wtorek)
Godzina: 11:00-12:30

AXA Partners:
Data: 19.11.2020 (czwartek)
Godzina: 13:00-14:30

RITS – Relyon IT Services:
Data: 23.11.2020 (poniedziałek)
Godzina: 11:00-12:30


Źródło: informacja prasowa Accelpoint 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF