...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Trwa nabór w konkursie Dream Employer – BRIEF PATRONUJE

Jak wyróżnić i uwiarygodnić firmę w tych trudnych czasach na rynku pracownika? Jak być zauważonym i wybranym przez najlepszych kandydatów? I wreszcie jak utrzymać silną kulturę, wartości, dobrą atmosferę i zapewnić wyjątkowe warunki pracy, aby Ci najlepsi pracownicy zostali w firmie na dłużej.

Trwa druga edycja Konkursu Dream Employer

Jak wyróżnić i uwiarygodnić firmę w tych trudnych czasach na rynku pracownika? Jak być zauważonym i wybranym przez najlepszych kandydatów? I wreszcie jak utrzymać silną kulturę, wartości, dobrą atmosferę i zapewnić wyjątkowe warunki pracy, aby Ci najlepsi pracownicy zostali w firmie na dłużej.

Organizatorzy konkursu czekają na zgłoszenia małych, średnich i dużych firm, na każdym etapie rozwoju, które są lub chcą stać się angażującym, wymarzonym miejscem pracy dla kandydatów i pracowników.

Konkurs Dream Employer to nie ranking, ani wyścig o tytuł. To miejsce, gdzie wymieniamy się dobrymi praktykami, pokazujemy wzorce i przykłady najlepszych pracodawców.

Karolina Karwowska, Managing Partner, Dream Employer Hub

W 2021 roku tytuł Dream Employer zdobyło kilka wyjątkowych firm. Laureatem Grand Prix została firma Tradedoubler.

Pracodawcą Marzeń zostały także:

 • Bouygues Immobilier Polska
 • Enxoo
 • Nexera Holding
 • Capgemini Polska
 • KatalogMarzeń.pl

 

Dlaczego warto wziąć udział w konkursie Dream Employer?

To nie jest tylko konkurs. Możesz się zgłosić także po to, by sprawdzić jakie są mocne strony Twojej organizacji, a nad jakimi obszarami warto jeszcze popracować.

Chcesz się dowiedzieć jak będzie wyglądał Twój udział w konkursie?  Każda firma zgłaszająca się do Konkursu przechodzi przez ankietę, w której pytamy pracowników i badamy kilka najistotniejszych obszarów:

 • KULTURA I WARTOŚCI
 • PRZYWÓDZTWO
 • ROZWÓJ ZAWODOWY
 • DOBROSTAN/WELL-BEING

Organizatorzy zadają również 10 pytań opisowych, w których proszą pracodawcę o podzielenie się najlepszymi praktykami i działaniami, które firma wprowadziła w kilku obszarach.

A potem wszystko w rękach doświadczonego JURY. To oni wybiorą Pracodawcę Marzeń, a dla każdego z uczestników zostanie przygotowany raport podsumowujący z cennymi wskazówkami od naszych ekspertów.

Dla kogo jest ten konkurs?

Jesteś małą lub średnią firmą i zastanawiasz się, czy udział w Konkursie Dream Employer będzie dla Ciebie dużym kosztem? Okazuje się, że to nie jest duży koszt. Za to wartość informacji, jaką w tej cenie otrzymasz będzie na pewno cenna.

 1. Po pierwsze – dzięki ankiecie wśród pracowników, dostaniesz wartościowy i obszerny feedback.
 2. Po drugie – Twoje praktyki zostaną ocenione przez grono najlepszych ekspertów, doświadczonych praktyków z wielu dziedzin zarządzania organizacjami.
 3. Po trzecie – otrzymasz raport ze wskazówkami i podpowiedziami, na czym warto skupić swoją uwagę i jakie działania ewentualnie podjąć.

Całkowity koszt udziału, którego wysokość zależy od wielkości firmy kształtuje się w następujących skalach:

 • Firmy zatrudniające do 50 osób – 1900 pln netto
 • Firmy zatrudniające od 51 do 250 osób – 3900 pln netto
 • Firm zatrudniające od 251 osób i więcej – 6900 pln netto

Weź udział w Konkursie Dream Employer i znajdź się w naszej bazie najlepszych pracodawców.

Co zyskujesz biorąc udział w konkursie?

 • Wyróżniasz swoją markę pracodawcy.
 • Potwierdzasz siłę i autentyczność swojej kultury.
 • Przyciągasz uwagę najlepszych kandydatów.
 • Wzmacniasz lojalność swoich pracowników.
 • Otrzymujesz od nas pakiet świadczeń promujących i mediowych bez dodatkowych opłat, m.in.: przeprowadzimy wywiad z przedstawicielem Twojej firmy na temat najlepszych praktyk, zaprezentujemy Twoją markę w Raporcie podsumowującym program DREAM EMPLOYER, zaprosimy Cię na GALĘ, otrzymasz możliwość wystąpienia eksperckiego podczas podsumowującej edycję konferencji Dream Employer Summit 2022!

Zapisz się już dziś: https://dreamemployer.pl/konkurs/

 

BRIEF jest PATRONEM MEDIOWYM konkursu. Zapraszamy do udziału!

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF