...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Ubisoft ujawnia szczegóły dotyczące zmian w kwalifikacjach do europejskiej ligi Challenger Tom Clancy’s Rainbow Six

Liga Challenger

Firma Ubisoft ogłosiła szczegóły dotyczące kwalifikacji online do Europejskiej Ligi Challenger Tom Clancy’s Rainbow Six, dzięki którym 5 drużyn będzie mogło się zakwalifikować do sezonu 2021 Europejskiej Ligi Challenger. Wszystkie europejskie drużyny mogą się już rejestrować.

Kwalifikacje do Europejskiej Ligi Challenger składać się będą z 3 otwartych serii kwalifikacji, które potrwają aż do końca lata. Drużyny mogą zapisywać się tutaj, do 30 kwietnia, godz. 16:00 czasu polskiego.

Po rejestracji, drużyny otrzymają powiadomienie z terminem, w którym będą musiały się zgłosić do weryfikacji.

Pierwsza otwarta seria kwalifikacyjna odbędzie się w dniach 30 kwietnia – 2 maja 2021 r. Daty 2. i 3. serii kwalifikacyjnej zostaną podane w terminie późniejszym.

Każda seria kwalifikacyjna składać się będzie z drabinki pojedynczej eliminacji. Aż do 1/8 finału mecze rozgrywane będą do jednego zwycięstwa. Począwszy od 1/8 finału, aż do finału, mecze rozgrywane będą do dwóch zwycięstw.

Każda seria kwalifikacyjna przyniesie uczestniczącym drużynom punkty i nagrody pieniężne. Liczba punktów przyznawana każdej drużynie na koniec 3 turniejów ustali ich pozycję w ostatecznym rankingu.

5 najlepszych drużyn na zakończenie 3 serii kwalifikacyjnych dołączy do Europejskiej Ligi Challegenger i 9 zwycięzców turniejów narodowych organizowanych w całej Europie, Chaos Esports Club, drużyny, która spadła z Ligi Europejskiej w sezonie 2020 oraz MnM Gaming, przegranych starcia o awans/spadek w roku 2020.

Liga Challenger
Źródło: Ubisoft

Więcej informacji o nowym formacie kwalifikacji do Europejskiej Ligi Challenger znaleźć można tutaj: https://rainbow6.com/EUCL2021

Więcej informacji o rozgrywkach e-sportowych Tom Clancy’s Rainbow Six Siege znaleźć można pod adresem http://www.rainbow6.com/esports. Zapraszamy też do obserwowania https://twitter.com/R6esports, https://twitter.com/R6esportsEU i https://instagram.com/R6esports.


Źródło: Ubisoft

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF