...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Uwolnij swoje dane! Bezpłatna konferencja SAP

Już 21 listopada, w Centrum Konferencyjnym SAP Polska, odbędzie się konferencja „Uwolnij swoje dane. Jak narzędzia analityczne SAP wspierają optymalizację kosztów na podstawie analiz dziedzinowych”. Organizatorami konferencji są SAP oraz firma wdrożeniowa Quercus Sp. z o.o.

Jaki potencjał tkwi w danych posiadanych przez przedsiębiorstwa? Czy umiejętne wykorzystanie informacji oraz ich skuteczna analiza mogą przełożyć się na poprawę konkurencyjności firmy? Które narzędzia SAP wspierają analizę danych i umożliwiają generowanie czytelnych raportów? Na te i inne pytania odpowiedzą eksperci i praktycy SAP podczas bezpłatnej konferencji „Uwolnij swoje dane” – już 21 listopada.

Wiele firm korzystających z systemów SAP pracuje na nich już od lat 90. Warto się zastanowić, ile danych w tym czasie udało się zgromadzić, a ile odpowiednio przetworzyć i wykorzystać. Pracodawcy nie zawsze wiedzą, jaki potencjał analityczny i optymalizacyjny mają zgromadzone informacje. A wystarczy je tylko uwolnić i odpowiednio zestawić.

Bezpłatna konferencja „Uwolnij swoje dane”, organizowana prze SAP oraz firmę wdrożeniową Quercus Sp. z o.o., ma na celu przybliżenie najnowszych rozwiązań przeznaczonych do zaawansowanej, ale intuicyjnej, analizy danych, które są gotowe i wbudowane w funkcjonujące już systemy ERP (np. SAP Embedded Analytics) lub działają obok (SAP Analytics Cloud). Organizatorzy zaprezentują również dodatkowe narzędzia pozwalające na wyspecjalizowaną analizę i wizualizację danych w atrakcyjnej formie graficznej.

Jaką praktyczną wiedzę uzyskają uczestnicy konferencji? Na podstawie danych z obszarów HR i kontrolingu dowiedzą się, jak usprawnić przetwarzanie informacji oraz jak w prosty, intuicyjny sposób przeprowadzać takie analizy, które dostarczą wniosków ułatwiających podejmowanie decyzji zarządczych. Gdzie niezbędna jest redukcja kosztów? Które procesy wymagają optymalizacji? Jak kształtują się relacje z pracownikami? W jaki sposób można zwiększyć konkurencyjność firmy? Odpowiedzi na wszystkie te pytania znajdują się w systemie. Aby je uzyskać, wystarczy tyko uwolnić odpowiednie dane. W trakcie konferencji eksperci SAP pokażą, jak to zrobić.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF