...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Vigilant Fight Club v3 „One Must Fall” startuje już w sobotę

VFC v3 One Must Fall

Już jutro odbędzie się Vigilant Fight Club v3. Najlepsi zawodnicy Tekkena zagrają w Warszawie.

Trzecia edycja VFC odbędzie się z jeszcze większy rozmach niż poprzednie. Na turniej Tekkena zaproszono najlepszych zawodników z całej Europy. Na żywo będzie można zobaczyć walki takich zawodników, jak Maciej „Why” Stegienko, Vincent „Super Akouma” Homan, Adrian „Frizen” Szydłowski, Fergus „Fergus” Mc Gee.

Ponadto będziemy mogli zobaczyć pokazy szkół sztuk walki. Swoje umiejętności zaprezentują akademie Kung Fu Pro, Uniejowski Klub Karate Bassai oraz Centrum Sportu i Usług Prozdrowotnych „Pro-Health”.

Jako że wydarzenie ma charakter międzynarodowy, angielskim komentarzem zajmą się Hassan „Spag” Farooq oraz Kobi „K-Wiss” Scarlet. Polskiej widowni relacjonować będą Przemysław „Perturbear” Zabiegała oraz Dawid „DEF” Łaciński.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 10:00 w sobotę 27 listopada. Turniej odbędzie się w ESPORT SPOT przy ul. Zajęczej 4 w Warszawie. Dostępna będzie również relacja online na Twitchu. Serdecznie zapraszamy!

 

Tutaj możesz przeczytać więcej o samej grze – Od automatów na wielką scenę! Historia serii Tekken, a tutaj o zawodnikach biorących udział w turnieju – Poznajcie zawodników na Vigilant Fight Club v3

Adam Daniluk