...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Poznajcie zawodników na Vigilant Fight Club v3

VFC v3 One Must Fall

Nasze Vigilantowe święto Tekkena odbędzie się już w tę sobotę. Do ESPORT SPOT przybędą zawodnicy z całej Polski, a także z zagranicy. Poznajcie sylwetki tych najlepszych!

Maciej „Why” Stegienko

Nasze zestawienie otwiera jeden z najbardziej utytułowanych polskich zawodników w Tekkenie 7. Największe osiągnięcia Why’a to zwycięstwo w V4, drugie miejsce w turnieju Fighting Games Challenge na PGA 2019, Mistrzostwo Polski 2020 i drugie miejsce w 2021. Reprezentował barwy Illuminar Gaming i devils.one.

Adrian „Frizen” Szydłowski

Reprezentował Polskę w Tekken 7 na Mistrzostwach Świata IESF. Wraz z Maciejem „Why’em” Stęgienko konkuruje o miano najlepszego gracza w kraju. Wielokrotnie reprezentował kraj w międzynarodowych turniejach. Uzyskał pierwsze miejsce w europejskich eliminacjach do turnieju EVO 2021.

Kamil „Bati” Przygodzki

Bati to prawdziwa legenda na polskiej scenie Tekkena. Zwyciężał w takich turniejach jak Esports Game Arena: Fight Night XL 3, Pearl Fist Tournament czy Don’t Whiff. Udział brał także na Mistrzostwach Polski, Brussels Challenge Major Edition czy też turnieju Force Cup 3. Znany przede wszystkim ze świetnej gry Kingiem.

Fergus „Fergus” Mc Gee

Zawodnik pochodzący z Irlandii ma na koncie wiele turniejów. As1 Arena, Button Mash 3, Coolshop GGW 2020, MU Dominicon… można by wymieniać długo. Uważany za najlepszego gracza Asuki w Europie. Fergus poza Tekkenem lubi ogrywać także inne bijatyki, takie jak Street Fighter czy Mortal Kombat.

Vincent „Super Akouma” Homan

Pomimo, że gra Akumą to nie od tej postaci wziął swój pseudonim. Vincent swoją bogatą karierę rozpoczął od Tekken Tag Tournament 2. Odkryty w roku 2019, kiedy to pokazał swoją główną postać na arenie międzynarodowej. Podczas turnieju MIXUP 2019 zapamiętano go z zagrania, kiedy to na zaledwie jednym pikselu zdrowia zdołał odwrócić losy starcia i wygrać rundę. Uzyskał pierwsze miejsce w kwalifikacjach do EVO 2021.

Janusz „Caradolph” Mutor

Topowy polski zawodnik, grający dla „Tey Fighters”. W swoich pierwszy profesjonalnych turniejach uczestniczył już w roku 2010. Pierwotnie słynął ze swojej gry Dragunovem, by w ostatnich latach zmienić swoją główną postać na Boba. Uznawany za ostoje polskiej sceny stacjonuje obecnie we Wrocławiu – polskiej stolicy Tekkena. Do osiągnięć tego zawodnika możemy zaliczyć 13 miejsce na turnieju Fighting Games Challenge 2018, drugie na Party Crashey i pierwsze miejsce na dwóch odsłonach Tey Fist Tournament.

Joanna „Tenshimitsu” Ruszkiewicz

Rozpoczęła swoją przygodę z Tekkenem gdy miała ledwie 12 lat. Teraz jest uważana za jednego z najlepszych graczy w Polsce, a na pewno najlepszą reprezentantkę żeńskiej sceny profesjonalnej. Znana przede wszystkim z gry Yoshimitsu, od którego wywodzi się jej nickname. Jej największym osiągnięciem jest zwycięstwo w Buttonczech 2018.

 

Vigilant Fight Club v3 „One Must Fall” odbędzie się 27 listopada w ESPORT SPOT przy ul. Zajęczej 4 w Warszawie.

Adam Daniluk