...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Whisky Live Warsaw przez cały październik w Internecie [BRIEF PATRONUJE]

Whisky Live Warsaw

Z uwagi na aktualne obostrzenia związane z pandemią koronawirusa, tegoroczna edycja Whisky Live Warsaw została przeniesiona do Internetu. Dla uczestników przygotowano szereg spotkań online. Planowana jest także sprzedaż festiwalowa.

Tegoroczna, siódma już edycja Whisky Live Warsaw odbędzie się w nietypowej formule. Z powodu pandemii koronawirusa zrezygnowano z klasycznego, stacjonarnego formatu na rzecz szeregu aktywności online.

Aktualne obostrzenia sanitarne oraz rosnąca w ostatnich tygodniach liczba zachorowań skłoniły nas do podjęcia takiej decyzji. W naszej ocenie ryzyko odwołania wydarzenia stacjonarnego, mając na uwadze jego dotychczasową skalę i zasięg, a także komfort uczestników festiwalu, jest bardzo wysokie. Z tego powodu najbliższa edycja odbędzie się w okrojonej wersji w Internecie.

Jarosław Buss, pomysłodawca i organizator festiwalu

Główną osią tegorocznej odsłony będzie cykl sesji Masterclass online rozciągniętych na cały październik. Spotkania odbywać się będą za pośrednictwem popularnej aplikacji video Zoom. Uczestnicy warsztatów, po wcześniejszym zakupie biletów, otrzymają na wskazany adres zestaw sampli degustacyjnych. W rolę prowadzących wcielą się brand ambasadorowie oraz przedstawiciele destylarni. Organizatorzy zapewniają, że tegoroczna oferta internetowych Masterclass będzie wyjątkową podróżą smakowo-aromatyczną po wszystkich zakątkach świata.

Podążymy w kierunku Dalekiego Wschodu, gdzie poznamy tajniki oraz bogactwo indyjskiej whisky Amrut oraz kultowej, wielokrotnie nagradzanej tajwańskiej marki Kavalan. Słynną szkocką markę Glenfarclas przeciwstawimy irlandzkiemu Teelingowi, który w tym roku zgarnął w Londynie tytuł najlepszej whisky single malt na świecie. Przygotowaliśmy również gratkę dla fanów amerykańskiego burbona – sesję degustacyjną trunków Heaven’s Door sygnowanych nazwiskiem słynnego muzyka Boba Dylana. Listę internetowych atrakcji uzupełniają spotkania online (miedzy innym w formule sesji Q&A) oraz transmisje live z destylarni. Wszystkie wydarzenie będą pojawiały się na bieżąco w kalendarzu festiwalowych projektów.

Jarosław Buss

Sprzedaż biletów na sesje Masterclass prowadzona jest pod adresem: https://sklep-ballantines.pl/297-whisky-live-warsaw.

Bardziej szczegółowe informacje o tegorocznej edycji Whisky Live Warsaw 2020 znajdują się na oficjalnej stronie festiwalu: https://www.whiskylivewarsaw.com.


Źródło: Informacja prasowa Whisky Live Warsaw

 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF