...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Wychodzenie z kryzysu i odnalezienie się w nowej rzeczywistości. Eksperci zapraszają na konferencję wspierającą biznes po pandemii [BRIEF PATRONUJE]

Business Market

Pandemia nauczyła nas nieustannego adaptowania się do nowych warunków oraz zmian dotychczasowych strategii i planów. Dla przedsiębiorców był to czas pełen wyzwań. Wielu z nich nadal zmaga się z licznymi przeszkodami na drodze rozwoju. Konferencja ma zmienić postrzeganie nowej rzeczywistości i wzmocnić biznes w czasie wychodzenia z kryzysu.

20 maja 2021 r. w formule online odbędzie się I edycja konferencji Business Market – wydarzenia dedykowanego przedsiębiorcom i wszystkim aktywnym w biznesie. Uczestnicy będą mogli wysłuchać 13 inspirujących prelekcji, a podczas siedmiogodzinnej sesji networkingowej porozmawiać oraz zadać pytania znanym i cenionym ekspertom. Konferencje to świetna okazja do spotkań z setkami przedsiębiorców oraz dzielenia się swoim doświadczeniem i dobrymi praktykami. W merytoryczny i praktyczny sposób będą omawiane najważniejsze obszary biznesu – marketing, sprzedaż, finanse, strategię, rozwój i przywództwo. Tematem przewodnim konferencji będzie „Wychodzenie z kryzysu i odnalezienie się w nowej rzeczywistości”.

Agendę wydarzenia wypełniają wystąpienia praktyków biznesu z wieloletnim doświadczeniem. Na wirtualnej „scenie” pojawią się m.in. Olga Kozierowska, Wojciech Herra, Oliwia Bosomtwe, dr Maciej Kawecki, Greg Albrecht i Agnieszka Wnuk. Porozmawiamy o tym, jak sprzedawać nie będąc handlowcem, jak skutecznie promować biznes na LinkedIn oraz w jaki sposób wyróżnić się w facebookowym tłumie. Uczestnicy konferencji dowiedzą się również, jak dopasować ofertę do popandemicznych realiów, w jaki sposób wyróżnić się na najistotniejszych kanałach sprzedaży oraz dlaczego w nowych czasach cyberbezpieczeństwo biznesu jest tak istotne.

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Think!, która od 2007 r. wspiera wszechstronny rozwój kompetencji zawodowych i społecznych XXI wieku. Swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się Allegro i Bank BNP Paribas – Partnerzy Główni konferencji. Pozostali partnerzy: Orange Polska – Partner Strategiczny, Mastercard – Partner Wspierający oraz Motivational Speaking, Albrecht&Partners, Fundacja Sukcesu Pisanego Szminką, BRIEF i Very Human Services, którzy objęli wydarzenie partnerstwem merytorycznym.

Business Market to marka mentor, która została stworzona przez ekspertów, językiem zrozumiałym dla każdego. Chcemy łączyć ze sobą ludzi przedsiębiorczych, wierzących w swoje siły i działanie oraz tych, którzy chcą się aktywnie rozwijać zawodowo. Ludzi, których pomysły i inicjatywy przyczyniają się do rozwoju gospodarki oraz poprawy komfortu i jakości życia nas wszystkich. Zaprojektowaliśmy to wydarzenie w taki sposób, aby praktycznie wspierać przedsiębiorców najbardziej dotkniętych pandemią. Chcemy tworzyć przestrzeń, która wspiera i rozwija biznes – nie tylko ten w dużych i szklanych biurowcach, ale szczególnie ten lokalny i bliski naszej codzienności.

Anna Bichta, Prezes Fundacji Think, organizator konferencji Business Market

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy wejść na stronę www.businessmarket.com.pl i kupić bilet.


Źródło: Fundacja Think 

 

 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF