...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Wystartowały zapisy do Legia Esport Schools w roku szkolnym 2021/2022!

Legia Esport Schools

Legia Esport Schools zaprasza dzieci i młodzież w wieku 6-16 lat na regularne zajęcia esportowe. Zajęcia odbywają się zarówno w weekendy jak i w dni powszednie. Treningi startują od 13 września i odbywają się na terenie stadionu Legii Warszawa przy ul. Łazienkowskiej.

Legia Esport Schools realizuje nowatorski program łącząc esport ze sportem. Prowadzimy zajęcia na trzech poziomach zaawansowania skupione wokół takich gier jak Valorant, Fortnite, League of Legends, Minecraft, FIFA, Starcraft2, Rocket League i wielu innych. Dla nastolatków od 13 roku życia prowadzimy również zajęcia ukierunkowane na Counter-Strike.

Dodatkowo uczestnicy abonamentu mogą uczestniczyć w zajęciach sportowych przygotowywanych przez partnerów Legia Schools (2 razy w miesiącu), jak również w esportowych turniejach/piknikach rodzinnych (2 razy w miesiącu). Skupiamy się na wszechstronnym rozwoju umiejętności dzieci poprzez mądrą zabawę w wirtualnym świecie. Uczymy dzieci i młodzież świadomego korzystania z nowoczesnych technologii łącząc to ze sportem i atmosferą drużynowości.

System nauczania podzielony jest na 3 poziomy i dostosowany do dzieci i młodzieży w wieku 6-16 lat. Innowacyjny program bazuje na najlepszych wzorcach zagranicznych, a za tworzenie programu odpowiadają największe podmioty w Polsce tworzące największe krajowe organizacje esportowe, międzynarodowe i lokalne ligi i turnieje, a także podmioty już dziś prężnie działające w sektorze edukacyjnym. Pracujemy z kilkoma znanymi trenerami esportowymi i sportowymi w celu stworzenia jak najbardziej komplementarnego programu dostosowanego do dzieci w różnym wieku.

Program szkolenia w Legia Esport Schools jest dostosowany do wieku i umiejętności graczy. Pierwszy poziom “Wstęp do esportu”, skierowany do dzieci od 6 do 10 lat zaczynających lub chcących zacząć swoją przygodę z esportem i ze światem cyfrowym. Program skupia się na umiejętnościach współpracy, komunikacji i analizy, przy okazji ucząc obsługi komputera. W tym kursie dzieci przechodzą przez interdyscyplinarną ścieżkę, poznając benefity płynące z wielu gier.

Drugi poziom “Esportowi odkrywcy”, dedykowany dla dzieci w przedziale wiekowym 9-13 lat z pewnym doświadczeniem komputerowym i esportowym bez ukierunkowania na jedną grę. W czasie kursu młodzież pozna bardziej zaawansowane mechanizmy rozgrywek i rozpocznie swoją specjalizację.

Trzeci poziom “Esportowe talenty”, skierowany jest do młodzieży od 11 do 16 roku życia już ukierunkowanej na rozwój w kolejnej grze, gdzie pod okiem doświadczonych trenerów będą mogli doskonalić swoje umiejętności.

Za szkolenie na każdym poziomie odpowiedzialni są doświadczeni pedagodzy, uznani trenerzy, a także profesjonalni zawodnicy. Zajęcia odbywać będą się w większości na komputerach, a za bazę do kształcenia posłuży kilkanaście różnych tytułów esportowych.

Więcej informacji o Legia Esport Schools i zapisy na www.legiaesportschools.pl


Źródło: Legia Esport Schools

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF