...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Zamień kameralną domówkę w świetną i udaną imprezę – zobacz nasze pomysły!

Flex #chceszmasz domówka impreza

Zapraszasz znajomych i chcesz, aby wszyscy dobrze się bawili i miło wspominali zorganizowaną przez Ciebie imprezę? Zastanawiasz się, czy podołasz zorganizowaniu niezapomnianej domówki? Chętnie podrzucimy Ci kilka niezawodnych pomysłów.

Odpowiednie towarzystwo

Zastanawiając się nad doborem gości, warto wziąć pod uwagę oczywisty fakt, że to ludzie tworzą klimat i wspomnienia, do których chce się wracać. Nie ma sensu na siłę zapraszać ledwo poznanych lub niezbyt lubianych znajomych, tylko po to, by osób było jak najwięcej. Lepiej postawić na nieco mniejsze, lecz sprawdzone grono przyjaciół, z którymi impreza na pewno będzie udana. A jeśli przyprowadzą ze sobą kogoś więcej, niż się spodziewaliśmy, to tylko lepiej! W końcu dobrzy przyjaciele muszą mieć wartych poznania znajomych.

Imprezowy wystrój

Nie trzeba iść do klubu, by poczuć nastrój rodem z „Gorączki sobotniej nocy”. Wystarczy poświęcić trochę czasu na zorganizowanie odpowiedniego wystroju wnętrza. Dyskotekowe kule, błyszczące konfetti czy chociażby rozwieszone w pokoju światełka choinkowe pomogą wprowadzić do każdego pomieszczenia niepowtarzalny klimat. Organizując domówkę, warto również pomyśleć o zakupie jednorazowej zastawy stołowej (najlepiej takiej z ekologicznych, biodegradowalnych materiałów) – jest zdecydowanie praktyczniejsza od tradycyjnej i nie wymaga mycia.

Dobre jedzenie i napoje

Nawet najlepsza impreza nie uda się, kiedy goście będą głodni. Warto więc pomyśleć o przygotowaniu drobnych przekąsek oraz napojów. W zadania kulinarne można zaangażować kilku gości – jeśli każdy przyniesie ze sobą jedną, umówioną rzecz np. chipsy, kanapki czy sok do drinków, zajmie to zdecydowanie mniej czasu i nie będzie tak kosztowne. Jeśli natomiast nie chcemy zaprzątać sobie głowy gotowaniem, możemy postawić na pizzę z dostawą do domu.

Najlepsza muzyka

Jak impreza to oczywiście muzyka! Być może każdy z nas lubi bawić się w rytmie innych hitów, ważne jest jednak, by nie zabrakło ich przez cały wieczór. Klienci Orange Flex mogą skorzystać z idealnej opcji, jaką jest Music Pass, umożliwiający streamowanie muzyki z serwisów takich jak Spotify, TIDAL, Apple Music, Open FM, Deezer, Amazon Music oraz Polskie Radio bez limitu GB. Bez względu na to, jaką muzykę lubisz najbardziej, będziesz ją mieć stale w zasięgu ręki. Usługę można aktywować w aplikacji Orange Flex na okres jednego miesiąca, płacąc za to 5 zł.

Planszówki? Czemu nie!

Jeśli Twoi znajomi nie są wielkimi fanami tańca, a Ty szukasz jakiegoś urozmaicenia imprezy, możesz zawsze postawić na planszówki. Duży wybór gier towarzyskich, strategicznych czy zręcznościowych z pewnością pozwoli Ci znaleźć coś, co przypadnie do gustu Twoim przyjaciołom. Wspólna rozgrywka to ciekawa alternatywa dla popularnych i być może nieco już nudnych imprezowych scenariuszy, która może przynieść wiele dobrej zabawy.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF