...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

10 nowych, bezpłatnych kursów on-line już wkrótce w portalu PARP

kursy online

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości udostępni wkrótce dziesięć nowych, bezpłatnych kursów e-learningowych. Aktualna oferta Akademii PARP obejmuje ich już 19. Cieszą się one wysokim zainteresowaniem – wśród najpopularniejszych e-kursów znajdują się: „Jak założyć własną firmę?” (6 730 zapisów*), „Media społecznościowe w biznesie” (5 490* zapisów) i „Umiejętności interpersonalne” (4 089* zapisów).

Propozycje tego typu szkoleń Akademia PARP kieruje nie tylko do osób prowadzących własną działalność gospodarczą. Skorzystać z oferowanej przez Akademię wiedzy mogą wszyscy, którzy myślą o założeniu własnej firmy, chcą zwiększyć swoją wartość na rynku pracy lub pragną podnieść kompetencje swoich pracowników. Wystarczy zapisać się na wybrane kursy e-learningowe.

Zapraszamy do śledzenia tegorocznego harmonogramu e-szkoleń, informującego o tematyce i terminach uruchomienia nowych kursów, na które już dziś można się zapisać. Więcej informacji znajduje się pod odnośnikami:

1.Zarządzanie kryzysowe w MŚP – kurs został uruchomiony 14 września br.

Z kursu dowiesz się jak dbać o bezpieczeństwo swojej firmy w sytuacji kryzysowej.

2. Pozyskiwanie kapitału na działalność MŚP – 18.09.2020 r.

Po ukończeniu kursu będziesz wiedział czym jest kapitał, skąd go pozyskać i jakie są źródła finansowania działalności MŚP.

3. E-commerce w biznesie – kurs zaawansowany – 28.09.2020 r.

Po uczestnictwie w kursie uzyskasz informacje na temat specyfiki handlu w Internecie oraz tego co zrobić, aby zwiększyć sprzedaż.

4. Ubezpieczenie społeczne w MŚP – 08.10.2020 r.

Po wzięciu udziału w tym kursie poszerzysz swoją wiedzę o zasady funkcjonowania systemu ubezpieczeń społecznych i dowiesz się jak się w nich poruszać.

5. Media społecznościowe – kurs zaawansowany – 16.10.2020 r.

Z kursu zaczerpniesz informacji na temat wykorzystywania potencjału portali społecznościowych w kontekście sprzedaży i wizerunku Twojej firmy.

6. Podatek VAT w MŚP – 28.10.2020 r.

Po ukończeniu kursu będziesz wiedział wszystko o podatku VAT oraz jakie są zasady rozliczania podatku od towarów i usług.

7. Zarządzanie ryzykiem w MŚP – 06.11.2020 r.

Dzięki ukończeniu tego kursu będziesz wiedział jak osiągnąć sukces w zarządzaniu ryzykiem.

8. Zarządzanie projektami dla początkujących – 17.11.2020 r.

Po ukończeniu kursu będziesz umiał odpowiedzieć na pytania: „jak rozwijać kluczowe umiejętności niezbędne do sprawnego prowadzenia projektu?” i „jak planować i realizować złożone przedsięwzięcia?”.

9. Cyberbezpieczeństwo w MŚP – 27.11.2020 r.

Po zakończeniu tego kursu zbierzesz informacje na temat cyberbezpieczeństwa – będziesz wiedział jak rozpoznawać i zapobiegać zagrożeniom związanym z cyberprzestępczością.

10. Badanie rynku i testowanie produktów – 07.12.2020 r.

Z kursu dowiesz się czym jest i do czego służy badanie rynku i testowanie produktów.

Dodatkowo w III i IV kwartale 2020 r. pojawią się jeszcze trzy kursy, przygotowane przez zespół Akademii PARP:

  • Efektywność energetyczna w MŚP.
  • Motywowanie pracowników.
  • Biznesplan.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości oferuje kursy w dziedzinach takich jak: finanse, prawo, zarządzanie, marketing i kompetencje osobiste. Odbycie tych kursów daje możliwość zdobycia niezbędnej wiedzy i umiejętności do prowadzenia małej i średniej firmy oraz pozwala na uzyskanie certyfikatów bez konieczności wychodzenia z domu.

Zapraszamy do zapisów.


Źródło: Informacja prasowa Akademia PARP

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF