...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Bezpłatna konferencja biznesowa online Spark of Change

Spark of change

29 kwietnia odbędzie się bezpłatna konferencja biznesowa online Spark of Change, organizowana przez agencję KDK Events. Podczas wydarzenia będzie można posłuchać ekspertów zespołu Skills Masters, którzy przeprowadzą uczestników przez świat pełen zmian i nowych wyzwań: w ekonomii, prawie, zarządzaniu, marketingu, mediach i życiu codziennym. Bezpłatna rejestracja oraz pełny program dostępne są na stronie www.sparkofchange.pl.

Szukasz praktycznej wiedzy i inspiracji do działania w obliczu aktualnych wyzwań? Internet zdominował nagle świat także i Twojego biznesu? Potrzebujesz pomysłów i rozwiązań, by odnaleźć się w nowej rzeczywistości? Zespół Skills Masters postanowił wyjść naprzeciw tym, którzy chcą efektywnie i merytorycznie wykorzystać czas wielkich zmian.

29 kwietnia grono ekspertów: ekonomiści, prawnicy, stratedzy, ludzie mediów, coachowie i konsultanci biznesu podzielą się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem. Pokażą w jaki sposób sami znajdują inspirację i motywację do działania w starciu z wyzwaniami obecnej rzeczywistości.

Konferencja składa się z 4 modułów, w których udział weźmie łącznie prawie 20 prelegentów.

Do pierwszego z nich zaproszeni zostali ekonomiści, prawnicy i finansiści (udział wezmą m.in. Robert Gwiazdowski, Profesor Uczelni Łazarskiego, Adwokat, Doradca Podatkowy; Mikołaj Hewelt, Doradca podatkowy, Partner w kancelarii prawnej HWW Hewelt Wojnowski Wspólnicy Sp.k.), którzy przedstawią prognozy gospodarcze dla Polski, rozwiązania prawne dla firm w trudnej sytuacji gospodarczej, wyjaśnią założenia tarczy antykryzysowej przygotowanej przez Państwo.

W drugiej części poruszony zostanie temat zmiany spojrzenia na biznes w dobie digitalizacji.

W trzeciej części konferencji prelegenci skupią się na emocjach, które towarzyszą nam w dobie nieustannych zmian i wyzwań dzisiejszych czasów. Do panelu dyskusyjnego „Jak radzić sobie w skrajnych sytuacjach?” zaproszeni zostali wyjątkowi goście specjalni, m.in.: były policjant, żołnierz i dyplomata, emeryt i weteran z dwudziestoletnim stażem służby w MSW i MON; założyciel szkoły przetrwania „Sobrevivencia con Machiguenga” w Peru).

Iskrę (spark) inspiracji i motywacji do działania przekażą uczestnicy czwartej części konferencji, m.in. w trakcie panelu dyskusyjnego, w którym zaproszeni goście podzielą się swoimi success stories. Wydarzenie zwieńczy power speech kolejnego gościa specjalnego – dr Pawła Fortuny.

Spark of Change to dostępna bezpłatnie konferencja online.

Zapoznaj się z całym programem i już dziś zarejestruj się na stronie www.sparkofchange.pl. Śledź także stronę konferencji na Facebooku.

Organizatorem konferencji jest agencja KDK Events . Patronat merytoryczny nad konferencją objął zespół ekspertów Skills Masters, zaś Partnerem technologicznym są Eventy-Online.pl. Konferencję poprowadzi Anna Butrym.


Źródło: informacja prasowa KDK Events 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF