...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Business Edge z dyrektor artystyczną

Paulina Kloc Business Edge

Paulina Kloc od kwietnia 2021 r. pełni funkcję dyrektor artystycznej w Business Edge, warszawskiej agencji marketingu B2B i PR specjalizującej się w obsłudze klientów m.in. z branży finansowej, medycznej, technologicznej i przemysłu lekkiego.

W ramach nowej roli Paulina będzie zarządzała kreacją graficzną projektów realizowanych dla klientów firmy, a także pracą teamu graficznego współpracującego z Business Edge. W portfolio obsługiwanych klientów znajdują się takie międzynarodowe marki jak Mondi, Fiserv, Diaverum i GE Healthcare.

Z Business Edge rozpoczęła współpracę od września 2014 r. – rok po założeniu agencji przez Katarzynę Gapińską-Prokopczyk i Dariusza Borowskiego, wcześniej blisko związanymi z ICAN Institute i Harvard Business Review Polska. Od 2016 r. Paulina była odpowiedzialna za spójność materiałów graficznych z brand indentity klientów firmy. W jej portfolio znajdują się również autorskie materiały Business Edge.

Ukończyła studia na kierunku architektury wnętrz. Zajmuje się projektowaniem od 2008 r.

Business Edge to agencja marketingu B2B i PR, której wizja opiera się na założeniu, że celem marketingu B2B powinna być przede wszystkim sprzedaż. Firma w swoich działaniach skupia się na content PR, a także content marketingu i marketingu strategicznym w kanale B2B. W ostatnich latach intensywnie rozwija swoją działalność w obszarze social sellingu.

Więcej informacji BusinessEdge.pl


Źródło: Business Edge

 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF