...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Czy marketing w gamingu działa? Ankieta

Brief Esports wspólnie z Havas Sports & Entertainment organizuje badanie wśród marketerów. Chcemy zebrać opinię o potencjale reklamowym branży.

Wszyscy wiemy, że gaming to gorący temat, a graczy i fanów przybywa lawinowo. Na ile jednak jest to skuteczne narzędzie marketingowe? Czy sponsoring esportu przynosi takie same korzyści dla marki, jak sponsoring sportu? Czy obecność marek jest zauważalna wśród gamerów?

Szukamy odpowiedzi na te pytania, badając zarówno graczy, jak i marketerów. Zapraszamy do wypełnienia ankiety zarówno tych, którzy już w tym obszarze działają, jak i marketerów, którzy mają obawy i z jakichś powodów nie chcą się w gaming angażować.

Chętni, którzy chcą wypełnić ankietę i następnie otrzymać na swój adres mailowy raport z badania, prosimy o wypełnienie formularza POD TYM LINKIEM.

Jeśli natomiast chcieliby wypełnić Państwo samą ankietę, bez zostawiania danych osobowych, to sam kwestionariusz znajduje się POD TYM LINKIEM.

Wyniki badania zostaną zaprezentowane na przełomie sierpnia/września tego roku.

Za wszelkie wypełnione ankiety z góry dziękujemy.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF